Хвороба Лайма, віспа, кір та кишкові інфекції, або На що хворіють у Броварах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Минулого тижня у Броварах виявили три випадки кліщового бореліозу, відомого також як хвороба Лайма. Цього разу малі й дорослі “спіймали” кліщів у Броварах і в Скибині, що за містом. Окрім того, фахівці знову зареєстрували випадок сальмонельозу, а також «традиційні» гастроентероколіти, кір і вітрянку. Про це йдеться у звіті броварського районного відділу лабораторних досліджень.

Як зазначають у відомстві, протягом тижня в дитяче та доросле інфекційні відділення шпиталізували 24 пацієнти, у тому числі 11 дітей. Загалом виявили 18 випадків гастроентероколітів, серед яких половина недужих є дітьми. До того ж, в однієї дитини лабораторно встановили захворювання на сальмонельоз.

Інфекції з крапельним механізмом зараження цього разу вразили 19 осіб. Зокрема, 8 (3 дітей і 5 дорослих) занедужали на кір, спалах якого триває в Україні. Вітряна віспа вклала так само 8 осіб, зокрема двоє дорослих. Серед неповнолітніх – 2 неорганізованих і 4 вихованців садочків, а саме: ДНЗ «Барвінок» і ДНЗ «Ластівка».

Окрім того, фахівці виявили один випадок інфекційного мононуклеозу в дитини. І ще одна захворіла на скарлатину. Обидві дитини неорганізовані, лікуються амбулаторно.

На кліщову хворобу Лайма минулого тижня занедужали 3 осіб – діти 6 і 10 років та один дорослий. Діагнози підтвердили лабораторно, усі лікуються амбулаторно.

Протягом тижня до лікарів звернулися 6 покусаних тваринами мешканців міста. Антирабічне лікування не призначалося до закінчення спостереження за «нападниками». Його проводять протягом 10 днів. Нагадаємо, два тижні тому в Броварській центральній районній лікарні не було вакцини від сказу.

Поділіться.

Залиште відповідь