Хворих на COVID-19 до 132 тис. осіб? МОЗ запускає масове тестування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство охорони здоров’я розпочне масове вибіркове ІФАтестування на коронавірус. Пріорітетом стануть населення міст, які постраждали від спалахів COVID-19. За даними моделювання, хворими в Україні можуть бути до 132 тис. осіб. Про це під час сьогоднішнього брифінгу розповів Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України.

Зазначимо, тест ІФА дозволяє виявити антитіла, тобто імунітет організму, до вірусу. Тобто позитивний результат може бути в людей, які вже перехворіли коронавірусом чи перенесли COVID-19 безсимптомно.

Віктор Ляшко під час брифінгу зазначив, що в Україні за даними моделювання потенційно можуть хворіти на COVID-19 до 132 тис. людей. Саме для того, щоби перевірити ці ймовірні дані, МОЗ і запускає масове тестування методом ІФА.

«ВООЗ нещодавно провела дослідження і повідомила, що в усіх країнах світу в середньому виявляється 30 % випадків коронавірусної хвороби, всі інші випадки проходять безсимптомно. Або люди не звертаються за медичною допомогою з легкими симптомами. Це відбувається в усіх країнах», – зауважив головний санітарний лікар.

«Україна не виняток, тому ми з Київською школою економіки проаналізували, що у нас відбувається на території нашої країни – зробили модель», – зазначив Віктор Ляшко.

Доповідач наголосив, що в середньому в Україні, можливо, потенційно хворіє 132 тис. людей. Ці дані не є підтвердженими, це модельна ситуація.

«Щоб підтвердити ці дані, ми починаємо дослідження ІФА – це велике дослідження, яке буде проводитись на території всієї країни вибірково на наявність імунітету серед людей, особливо в містах, які постраждали від спалахів», – наголосив Віктор Ляшко.

Читайте також:

  1. Уряд продовжив карантин до 31 липня
  2. Броварські бібліотеки відновили роботу: які умови користування
  3. Коронавірус у «Калинці»: заразились 9 дітей, 7 працівників і один із батьків
Поділитись

Leave A Reply