Як Укрзалізниця «вирішила» проблему з кондиціюванням вагонів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

При купівлі квитків варто звертати увагу на позначки сніжинок. Саме за допомогою їх Укрзалізниця «вирішила» проблему з кондиціонуванням вагонів.  Як – читайте в матеріалі.

Як повідомляє «Громадський контроль Укрзалізниці» у Фейсбуці, перевізник позначив вагони в потягах без кондиціювання. Тепер при купівлі квитків варто звертати увагу на значки сніжинок. Якщо значок перекреслений — кондиціонерів у купе немає.

При цьому ціни на проїзд у цих в некондиційованих експресах лишилися на тому ж самому рівні.

У громадському контролі Укрзалізниці навели приклад із квитками.

Ось, наприклад, квиток у купейному вагоні без кондиціювання 37/38 та 737/738 сягає 839 грн за проїзд із Запоріжжя до Києва. Аналогічні некондиційовані вагони в нічному експресі 9/10 Київ – Маріуполь, де вартість проїзду сягає 888 грн.

(Натиснути на фото для збільшення)

Тож, щоб не потрапити у ситуацію, в яку потрапила відома артистка Ольга Сумська, радимо звертати увагу на перекреслену сніжинку або надпис на квитку «без кондиціювання» при купівлі квитку.

«Тобто, навіть найдорожчі поїзди з новими, або капітально модернізовані, на жаль, – це зовсім не територія комфорту для пасажирів та ніхто вам не гарантуватиме, що ви не отримаєте тепловий удар під час поїздки, головне, що вас попередили. Не орієнтуйтеся лише на ціну квитка та на статус поїзда. Це, на жаль, хибний шлях на даний час», – попередили в «Громадському контролі Укрзалізниці».

Пасажири перевізника також висловили своє невдоволення з приводу ціни на квитки без кондиціювання вагонів поїздів у мережі Фейсбук.

ФОТО – АіФ

Читайте також:

  1. Укрзалізниця відновила міжнародне залізничне сполучення зі Словаччиною

  2. «Укрзалізниця» призначила до Одеси додаткові поїзди

  3. Додаткові поїзди в Одесу: «Укрзалізниця» відкриває нове сполучення

  4. Укрзалізниця відновлює повноцінне сполучення із Закарпаттям: перелік маршрутів

Поділіться.

Залиште відповідь