Як змінилися списки кандидатів у депутати Броварської ОТГ. Частина IV

Pinterest LinkedIn Tumblr +

До Броварської міської об’єднаної територіальної громади на перевиборах 17 січня балотуються 16 партій. Серед них є і «старожили» і зовсім нові, принаймні для нашої громади, політичні сили. У завершальній 4-ій серії ми розповімо про списки від «Свободи», команди Левченка «Народовладдя», «України славетної», «Сили і честі» та «Єдності» (Олександра Омельченка).

Серед зазначених вище партій усі, крім однієї, брали участь у виборах 2020 року. Ніхто з них прохідний бар’єр не подолав. «Народовладдя» бере участь у броварських електоральних перегонах уперше. Якби вибори не були визнані недійсними, громаду представляли би 7 партій.

Про решту політичних сил, які балотуються 17 січня до ради Броварської ОТГ, ми розповіли в попередніх трьох випусках:

ВО «Свобода»

Основу нинішнього списку ВО «Свобода» становлять ті самі кандидати, що балотувалися від політсили і в 2020-му. Однак, додалося і багато нових «кадрів». Переважна більшість із них – у кінці списку. Водночас один – Ігор Сабій – очолив перелік.

Ігор Сабій

Ігор Сабій. Фото з сайту ЦВК

Кандидат не є броварцем, нині він очолює осередок «Свободи» в Київській області. На виборах 2020-го року йшов першим кандидатом до Київської обласної ради від своєї партії. «Свобода» не пройшла до нового скликання ради.

Новими кандидатами від «Свободи» є понад 10 осіб. Серед тих, хто балотувався в 2020-му від інших партій – Павло Довгодько, лідер списку Народного руху України Геннадій Зеленюк, а також активіст Віктор Малофієнко. Водночас балотувалася минулоріч, але тепер не бере участі у виборах лише одна кандидатка – Тетяна Розумій.

Список кандидатів
  1. Сабій Ігор Михайлович – керівник Київського обласного осередку ВО «Свобода», був депутатом Хмельницької обласної ради, начальником управління з питань внутрішньої політики Хмельницької обласної державної адміністрації, а також народним депутатом України 7-го скликання; у 2020-му балотувався до Київської обласної ради.
  2. Івантєєв Євген Володимирович – засновник і нинішній керівник Броварського міського осередку «Свободи»; очільник відділу корпоративних зв’язків у ТОВ «Омега Телеком», яка займається телекомунікаційними послугами.
  3. Басюк Павло Леонідович – ветеран АТО, директор ТОВ «НВК Євроагрогруп».
  4. Столяр Ірина Василівна – самозайнята особа, юристка, жителька Великої Димерки.
  5. Матюшко Ірина Іванівна – учителька початкових класів у броварській школі № 9.
  6. Фатєєв Анатолій Вікторович – активіст, ветеран АТО / ООС, учасник попереднього скликання координаційної ради з питань АТО, учасник документальних проєктів про російсько-українську війну; головний спеціаліст із технічного нагляду планово-технічного відділу УБЖКГіТ Броварської міської ради.
  7. Машевський Ігор Костянтинович – активіст, член комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків при Броварській міській раді, інженер-наладчик у броварському ВП «Базис».
  8. Довгодько Павло Володимирович – у 2020-му балотувався до Броварської міської ради від «Перемоги Пальчевського».
  9. Богачук Ірина Сергіївна – менеджерка МТЗ у медичній лабораторії «Сінево».
  10. Пастух Олена Сергіївна – менеджера зі збуту ТОВ «Небесна Криниця ЛТД».
  11. Рижак Андрій Олександрович – броварський активіст, начальник відділу аналітики та бюджетування ІА «Інделіка».
  12. Шило Сергій Леонідович – директор ТОВ «Шибас».
  13. Мухоїд Олена Павлівна – бухгалтерка ТОВ «ДІЄСА».
  14. Василенко Тетяна Григорівна – викладачка в броварській гімназії ім. Степана Олійника.
  15. Однолько Володимир Михайлович – лікар-хірург в «Академії здоров’я людини» Київської міської клінічної лікарні № 1.
  16. Мотовилець Антон Павлович – броварський активіст, студент.
  17. Семенцов Дмитро Олександрович – юрисконсульт у ТОВ «Реєстраційна служба».
  18. Старова Ірина Михайлівна.
  19. Мурадова Світлана Юріївна.
  20. Циганенко Тетяна Михайлівна – учителька англійської мови в школі № 2.
  21. Майданович Світлана Володимирівна.
  22. Сугак Олександр Сергійович – студент, живе у Княжичах.
  23. Зеленюк Геннадій Леонідович – начальник управління міжнародних зв’язків і туризму в Національній суспільній телерадіокомпанії України; за інформацією ЦВК, живе в Новомиргороді, звідки і родом; минулоріч, на парламентських виборах, обирався на батьківщині як самовисуванець, а в 2020-му – до ради Броварської ОТГ як очільник списку Народного руху України.
  24. Столяр Олег Анатолійович – самозайнята особа, адвокат, житель Великої Димерки.
  25. Глядченко Євгенія Юріївна.
  26. Явлах Віктор Миколайович – пенсіонер МВС.
  27. Сугак Сергій Володимирович – лікар-травматолог у Броварській багатопрофільній клінічній лікарні.
  28. Басюк Ольга Андріївна.
  29. Малофієнко Віктор Васильович – активіст-борець із підтопленнями в Броварах, працівник КП «Бровари-Благоустрій»; у 2020-му році балотувався від «Рідної України» Миколи Томенка, яка цьогоріч не була зареєстрована на виборах до Броварської ОТГ.
  30. Никифорук Олена Олегівна.
  31. Сабат Микола Дмитрович – директор ТОВ «Алвес Голд».
  32. Філюк Ольга Валеріївна – начальниця відділу кадрів Національний музей народної архітектури та побуту України («Пирогів»).
  33. Гурняк Олександр Григорович – доцент Інституту підвищення кваліфікації Державної служби зайнятості України.

Команда Левченка «Народовладдя»

Зовсім нову для Броварів партію «Народовладдя» очолює Юрій Левченко, колишній народний депутат від ВО «Свобода». Екссвободівців можна знайти і в переліку кандидатів на виборах до Броварської ОТГ 2021 року.

Першим номером балотується військовик-доброволець Олександр Гришко, який брав участь у визволенні Маріуполя. Уродженець Києва, на цей час живе в Броварах.

Олександр Гришко

Олександр Гришко

Список кандидатів
  1. Гришко Олександр Анатолійович – військовик-доброволець, ветеран російсько-української війни – захисник міста Маріуполя; лейтенант Національної гвардії України; нині працює менеджером проєктів у ТОВ «Амковет-Україна».
  2. Капшученко-Шумейко Юлія Петрівна – активістка, ексжурналістка, співробітниця Українського інституту національної пам’яті, філологиня, літературознавиця, співорганізаторка мегамаршів вишиванок у Києві, стала засновницею щорічного масштабного фестивалю Ше.Fest, а також кількох інших проєктів, присвячених Тарасу Шевченку; на виборах 2020-го року балотувалася від «Народовладдя» в Києві.
  3. Хорошун Олег Валерійович – директор ТОВ «ТЕЛЕМЕД.ЮА».
  4. Гребініченко Андрій Дмитрович – лікар ветеринарної медицини, працює в клініці «РеалВет», активіст у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.
  5. Соболєва Тетяна Петрівна – бухгалтерка в ТОВ «Агенція С.М.О. Україна».
  6. Шевчук Олег Сергійович – чинний депутат Броварської міської ради, пройшов від ВО «Свобода», попередній очільник броварського осередку «Свободи», знятий близько року тому; боєць-доброволець АТО / ООС, нині служить розвідником-навідником у 72-ій ОМБр ім. Чорних Запорожців; раніше також був волонтером російсько-української війни.
  7. Загурський Сергій Олександрович – медик-активіст, член виконкому профспілки «Громадське здоров’я».
  8. Гайдак Ігор Петрович – активіст і волонтер, голова громадської організації «Захист підприємців Броварщини».
  9. Богдан Вікторія Володимирівна.
  10. Білецька Олена Іванівна.
  11. Ємельяненко Олексій Володимирович.
  12. Чорнопищук Олександр Анатолійович – охоронець у комунальному підприємстві Київської міської державної адміністрації «Муніципальна варта».
  13. Мороз Юрій Миколайович – фахівець із ведення господарства ТОВ «Саміт Моторз Україна».
  14. Смичок Антоніна Олегівна.
  15. Сиденко Лариса Іванівна.
  16. Великорода Володимир Станіславович.
  17. Сахнюк Василь Дмитрович – охоронець у КП «Київський метрополітен».
  18. Рудніцький Олександр Анатолійович – експедитор у ТОВ «СТС-Груп».
  19. Лелека Владислава Іванівна.
  20. Штогрін Ольга Семенівна.
  21. Брухаль Назар Богданович.
  22. Сіденко Сергій Іванович.
  23. Нестеренко Марина Володимирівна.
  24. Кулішенко Віктор Павлович.
  25. Фещенко Алла Миколаївна.

Україна славетна

Як і під час виборів 2020 року, список кандидатів від «України славетної» очолює колишній депутат Київської обласної ради від «Батьківщини» Олег Кищук.

Олег Кищук

Олег Кищук. Фото зі сторінки Олега Кищука

Серед переліку претендентів на депутатські крісла можна знайти активістів, батька і сина Іванових із Княжичів, які також балотувалися в 2020-му. А також – заступницю голови Броварської районної ради минулого скликання Анну Гоголіну від «Батьківщини».

Серед нових кандидатів помітним є висуванець у голови Броварської ОТГ Сергій Мартіян – політик із Княжичів, позиціонує себе як правозахисник.

Слід зазначити, що список кандидатів з 2020-го року оновився більш як на половину. З найпомітніших «вибуванців» – Павло Дубленич – соратник Олега Кищука.

Список кандидатів
  1. Кищук Олег Євгенович – депутат попереднього скликання Київської обласної ради від «Батьківщини», тривалий час його пов’язували з очільником обласної «Батьківщини» Костянтином Бондарєвим, у якого той був помічником; рух «Чесно» характеризує як прогульника сесій ради і «гречкосія»; проєкт «Стоп корупції» звинувачує в плагіаті та «кришуванні» бракон’єрів-нелегалів, які видобувають пісок на Десні; під час Революції Гідності керував молодиками, які силою вигнали активістів Броварської народної ради з комунальної телестудії «Наше місто», звідки потім зникло обладнання.
  2. Гоголіна Анна Василівна – заступниця голови минулого скликання Броварської районної ради, має/мала спільне нерухоме майно з Павлом Дубленичем.
  3. Іванов Дмитро Дмитрович – активіст із Княжичів.
  4. Шевченко Ольга Миколаївна – комерційна директорка ТОВ «Фрут Екс».
  5. Мосуров Антон Сергійович.
  6. Бондаренко Анастасія Борисівна – юрисконсульт у ТОВ «Ралекс Буд»; у 2020-му балотувалася третім номером у списку броварського осередку Української стратегії Гройсмана.
  7. Гірянський Родіон Володимирович.
  8. Іванов Дмитро Анатолійович – активіст із Княжичів.
  9. Мартіян Сергій Михайлович – керівник сільськогосподарського підприємства ТОВ «СТК», кредитної спілки «Княжий Дім», Міжнародної спілки громадських організацій постраждалих «Союз робочих Чорнобиля», ексдиректор ТОВ «Сільськогосподарське товариство Княжичі»; балотувався до Верховної ради у 2019 та 2014 роках як самовисуванець, а в 1998 – від партії «Християнсько-Демократичний Союз»; кандидат у голови Броварської ОТГ на виборах-2021.
  10. Трухан Богдан Олегович.
  11. Дубленич Світлана Григорівна.
  12. Савицька Карина Миколаївна – помічниця начальника відділу маркетингу та продажу в ТОВ «Сона-Фарм».
  13. Слізка Олександр Сергійович.
  14. Семенюк Олександр Сергійович – інспектор у супермаркеті «Фора».
  15. Бреус Наталія Миколаївна – доцентка кафедри інформаційних систем Національного університету харчових технологій; жителька Гоголева.
  16. Горопацька Надія Миколаївна – учителька у княжицькій школі.
  17. Ярош Володимир Михайлович.
  18. Розуменко Микола Васильович – учитель у броварській школі № 6.
  19. Мосурова Вікторія Костянтинівна – директорка в броварській філії ТОВ «Альфа-Забава».
  20. Трухан Олег Анатолійович – керівник броварської громадської організації Дитячо-юнацький футбольний клуб «Каскад».
  21. Нечитайло Марина Дмитрівна.
  22. Ярош Алла Миколаївна.
  23. Резаненко Микола Костянтинович.
  24. Бобко Світлана Володимирівна – начальниця дільниці в ТОВ «Алекса Груп».
  25. Розуменко Дмитро Миколайович – охоронець у ГК «Комкон».
  26. Романенко Вадим Віталійович.
  27. Якубчук Світлана Юріївна.
  28. Музиченко Катерина Петрівна – адміністраторка в ТОВ «Рабен Україна».
  29. Машевська Вікторія Володимирівна.
  30. Лаговський Олександр Сергійович.
  31. Петров Дмитро Олександрович.
  32. Вовнянко Володимир Володимирович – начальник відділу в Бориспільскій міській раді; у 2020-му балотувався до ради Броварської ОТГ від партії «Хвиля».
  33. Максудова Лола Равшанівна – операторка відділення в «Укрпошті»; живе в Калинівці.
  34. Якубіва Оксана Анатоліївна – операторка відділення в «Укрпошті».
  35. Музиченко Руслан Станіславович.
  36. Селіцька Світлана Іванівна – вчителька в броварській школі № 5.

Сила і честь

Партія «Сила і честь» докорінно змінила свої списки кандидатів у порівнянні з виборами-2020. Настільки, що жодної людини, яка балотувалася і минулоріч, і зараз, одночасно в переліку нема.  Очолює тепер перелік Володимир Ганджа – авіатор-комунальник із Білої Церкви.

Володимир Ганжа

Володимир Ганжа. Фото з сайту ЦВК

Власне, саме немісцеві, часто партійці «Сили і честі» з Київщини, «оновили» перелік. Нерідко трапляються саме представники Білої Церкви.

У 2020-му список складався з броварських діячів – переважно чиновників, зокрема найвищого рівня, пов’язаних із владою міста. Це – і Дмитро Сдобняков (тепер іде від УДАРу), і керівник справами виконкому БМР Костянтин Кузнецов, і інша працівниця виконкому Любов Кваша, і депутат Броварської міської ради Андрій Лопатюк та інші.

Список кандидатів
  1. Ганжа Володимир Михайлович – заступник директора з питань авіаційної безпеки комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», жив/живе за різними даними на Білоцерківщині та/або на території розформованого Києво-Святошинського району.
  2. Дерпак Віталій Михайлович – самозайнята особа, пенсіонер; був начальником відділу інвестиційної діяльності та соціально-економічного розвитку Фонд комунального майна Вишгородського району; у 2020-му балотувався від «Сили і честі» в Київську обласну раду.
  3. Трушковський Олександр Ігорович.
  4. Михайлович Оксана Іванівна.
  5. Парикожко Наталія Григорівна – директорка з питань земельних відносин у ТОВ «Укрбудінжинірінг».
  6. Іванченко Сергій Вікторович.
  7. Зозуля Сергій Васильович.
  8. Криворучко Олег Борисович.
  9. Мандзюк Наталія Мирославівна.
  10. Войцеховська Оксана Вікторівна.
  11. Завгороднюк Віктор Геннадійович – ФОП, житель Києва; у 2020-му балотувався від «Сили і честі» в Київську обласну раду.
  12. Марченко Сергій Олександрович.
  13. Григоренко Галина Михайлівна – менеджерка в ТОВ «Скай Діджитал Лаб».
  14. Семеренко Андрій Вікторович – пенсіонер із Білої Церкви; у 2020-му балотувався від «Сили і честі» в Київську обласну раду.
  15. Штика Алла Юріївна.
  16. Коваленко Юлія Олександрівна.
  17. Колот Ольга Михайлівна.
  18. Дерпак Віра Леонідівна.
  19. Ширшов Євгеній Олександрович – начальник виробничо-експлуатаційного відділу комунального підприємства «Управляюча компанія» (населений пункт не уточнюється); живе в Нових Петрівцях.
  20. Ізотов Дмитро Олександрович.
  21. Курочка Михайло Юрійович – менеджер проєктів в «Укрсиббанку».

Єдність (Олександра Омельченка)

Близько половини кандидатів у списках «Єдності» балотувалися і в 2020-му, і зараз. Лідером, як і минулого разу, виступає Абдуалі Анарбаєв – працівник «Броварського алюмінієвого заводу», а також керівник броварського осередку «Єдності».

Абдуалі Анарбаєв з родиною

Абдуалі Анарбаєв з родиною. Фото з офіційної сторінки кандидата у Фейсбуку

Загальна картина також незмінна – у переліку кандидатів балотуються переважно працівники «Броварського алюмінієвого заводу».

Список кандидатів
  1. Анарбаєв Абдуалі Абубакірович – очільник броварського міського осередку партії, працює начальником цеху гальвано-захисних покриттів у ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  2. Карапетян Карлос Каренович – директор ТОВ «Парк-Авеню».
  3. Левківська Оксана Петрівна – заступниця начальника відділу міжнародних зв’язків ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  4. Лезнер Владислав Валерійович – директор ТОВ «Транс Полет».
  5. Кузьмич Світлана Тарасівна.
  6. Памбухчян Арман Нуріджанович – директор ТОВ «БАС тех сервіс».
  7. Вітіск Олександр Вікторович – головний механік ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  8. Кольоса Сергій Олександрович – заступник головного інженера ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  9. Казакова Альона Юріївна – інспекторка з якості відділу технічного контролю ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  10. Сила Наталія Миколаївна – інженерка-конструкторка ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  11. Рудик Олександр Володимирович – майстер у ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  12. Анарбаєва Світлана Миколаївна – диспетчерка дільниці пакування ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  13. Марченко Володимир Михайлович – заступник начальника цеху захисних покриттів ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  14. Стрілецька Тетяна Валеріївна – диспетчерка цеху гальвано-захисних покриттів ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  15. Красуля Віталій Валерійович – директор «Київшинторг».
  16. Мостіпан Віктор Вікторович.
  17. Комарницький Олексій Григорович – заступник керівника ТОВ «Оскар».
  18. Гончаренко Тамара Дмитрівна – диспетчерка в ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  19. Фуринець Олексій Васильович – головний енергетик ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  20. Бабіч Олена Володимирівна – керівник організації ТОВ «Універсал Тейваз».
  21. Деменков Михайло Олександрович – начальник конструкторського бюро оснащення ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  22. Нагорна Наталія Олексіївна – диспетчерка в ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  23. Гуща Інна Леонідівна.
  24. Жидкіна Оксана Олександрівна – диспетчерка в ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  25. Сірик Олександр Миколайович – технік-технолог малярного цеху в ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».
  26. Боса Юлія Юріївна.

Головне зображення – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари», з використанням логотипів партій

Читайте також

  1. Повторні вибори в Броварах: «туризм» та інший передвиборчий «креатив»
  2. Повторні вибори: особливості проведення в умовах посиленого локдауну
  3. Повторні вибори 17 січня 2021 р. ОПИТУВАННЯ. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь