Ігорю Муратову пропонують стати «радником» Сапожка з питань бійців АТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На 18 сесію Міської ради виноситься проект рішення «Про затвердження змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області».

Згідно цього проекту у виконавчих органах міської ради штат збільшиться на одиницю.

На вчорашньому засіданні бюджетної комісії депутати рекомендували сесії міської ради підтримати збільшення штату виконкому. Мова йде про посаду, яку можна охарактеризувати як «радник міського голови з питань бійців АТО». Стало відомо, що на таку посаду є уже і претендент — голова ГО «Авангард АТО Броварії», відомий в Броварах учасник бойових дій на Сході України Ігор Муратов.

— Ігоре Васильовичу, зявилася інформація про те, що ви можете стати радником мера з питань допомоги броварським учасникам Антитерористичної операції на Донбасі. Що це за посада, і наскільки така інформація відповідає дійсності?

— Це не зовсім правильне формулювання. Я продовжую займатися тим, чим і займався останні два роки на посаді керівника ГО «Авангард АТО Броварії». Просто тепер при міськраді існуватиме Патронажна служба з питань допомоги демобілізованим військовослужбовцям та родинам воїнів, загиблих в АТО. По суті робитиму те, що й раніше, просто отримуватиму за це офіційну зарплату.

— Хто був ініціатором такого можливого призначення — ви чи мерія (розширення штату виконкому має ще затвердити сесія, після чого тільки з’явиться розпорядження міського голови — прим. Т. Б.)?

— Ми – наша громадська організація. Займаємося цією справою два роки, знаємо, як принести користь.

— Що входитиме у повноваження Патронажної служби? Наприклад, питання виділення землі атошниками та їхнім родинам…

— Ні, не входить. З іншого боку вже тривалий час діє робоча група із земельних питань, створена на базі громадських організацій, які об’єднують учасників АТО у Броварах, котра опікується цим, намагаючись, аби процес відбувався прозоро.

— Які ще проекти реалізовуватиме Патронажна служба?

— У принципі займатимемося всим тим, що й раніше: допомагатимемо медикаментами, проїздом у громадському транспорті, працевлаштуванням.

— Останнє запитання: як Ви погодилися співпрацювати з Ігорем Сапожком — колишнім членом «Партії регіонів», тобто представником політичної сили, котра, власне, привела Україну до війни?

— По-перше, є Закон, який вимагає, щоби при муніципальних радах існувала така Патронажна служба з питань АТО. По-друге, для мене важливо приносити користь людям і неважливо, які політичні кольори довкола; оберіть іншого міського голову — я і з ним працюватиму. За кого проголосували — того й маємо…

Спілкувався Станіслав Дикий.

Поділіться.

Залиште відповідь