Ігорю Сапожку та працівникам міської ради затверджено посадові оклади, надбавки та премії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На 51-ій черговій сесії Броварської міської ради  депутати затвердили посадові оклади, надбавки та премії  міському голові та працівникам БМР.

Зокрема, визначалися посадові оклади керівникам, керівним спеціалістам, спеціалістам, службовцям виконавчих органів Броварської міської ради, встановлені для державних службовців відповідних категорій і схем посадових окладів згідно з додатками 48-54 і 57 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268.

Так, наприклад, посадовий оклад міського голови з кількістю населення понад 15 тис. чоловік із травня 2018 р. зріс із 5300 грн до 8 000 грн.

На бюджетній комісії керуючий справами виконавчого комітету Костянтин Кузнєцов запропонував надати міському голові на рік 100% премію. Керуючий справами пояснив це тим, що міський голова не може сам собі виписувати премії, як це було в минулому році через зауваження від НАЗК.

Нагадаємо, що НАЗК звинуватило Ігоря Сапожка у виписуванні собі премій. Водночас, як запевняють в антикорупційному органі, міський голова не повідомив Нацагентство про свої дії, які містять конфлікт інтересів. У зв’язку із цим НАЗК направило до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення.

На запитання членів бюджетної комісії, яка зарплата в міського голови, Костянтин Кузнецов відповів, що разом зі всіма надбавками «до 30 тисяч». Згідно з декларацією за 2017 рік, мер міста задекларував 459 тис. 803 грн заробітної плати за основним місцем роботи.

Додатково міський голова отримує такі надбавки до посадового окладу:

 • 20%  – за вислугу років, враховуючи стаж служби понад 10 років;
 • 10%  – за роботу в умовах режимних обмежень;
 • 100%  – щомісячне преміювання, а також до державних та професійних свят;
 • 100%  – надбавки за виконання особливо важливої роботи, розроблення проектів нормативно-правових актів, проведення експертизи проектів таких актів;
 • матеріальну допомогу (в розмірі середньомісячної зарплати) для вирішення соціально-побутових питань та на щорічну відпустку.

Також міському голові у межах фонду оплати праці надано право встановлювати своїм заступникам та радникам, секретарю, керуючому справами виконавчого комітету БМР, керівникам виконавчих органів та їх заступникам, іншим працівникам виплати та надбавки. Зокрема:

 • надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи (50-100%);
 • надбавку за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника (до 50%);
 • надбавку за знання та використання в роботі іноземної мови: однієї європейської – у розмірі 10%, однієї східної, угро-фінської або африканської – 15%, двох і більше мов – 25% посадового окладу;
 • доплату за науковий ступінь кандидата або доктора наук з відповідної спеціальності – у розмірі відповідно 5% і 10% посадового окладу;
 • надбавку за почесне звання «заслужений» – у розмірі 5% посадового окладу;
 • надбавку за вислугу років у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і залежно від стажу державної служби, служби в органах місцевого самоврядування в таких розмірах: понад 3 роки – 10%, понад 5 років – 15%, понад 10 років – 20%, понад 15 років – 25%, понад 20 років – 30%, понад 25 років – 40%;
 • надбавку за ступінь секретності в разі наявності допуску до державної таємниці, в розмірі залежно від рівня допуску;
 • надбавку за режимно-секретну діяльність та інші виплати, передбачені законодавством.

Робітникам БМР міський голова може встановлювати:

 • надбавку за складність, напруженість у роботі в розмірі до 50% місячного окладу;
 • надбавку за класність водіям в таких розмірах: водій 2-го класу – 10%, водій 1-го класу – 25% установленої тарифної ставки за відпрацьований час;
 • надбавку водіям за ненормований робочий день у розмірі 25% тарифної ставки за відпрацьований час;
 • доплату робітникам за роботу в нічний час у розмірі до 35% посадового окладу за кожну годину роботи з 22 до 6 години ранку.

На комісії було запропоновано внести зміни до проекта рішення щодо збільшення надбавки міському голові за ступінь секретності в разі наявності допуску до державної таємниці з 10% до 30%.

Депутати проголосували за проект рішення зі змінами одноголосно.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply