01 Dec 2020, 1:28 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

732,625 Інфіковано
12,327 Померло
345,149 Одужало

Імена і партії: хто від кого йде в депутати Броварської ОТГ. Частина IV

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Центральна виборча комісія України опублікувала всі списки кандидатів у депутати до Броварської ОТГ. До нової громади балотується 21 партія. У завершальній 4-ій частині ми розповімо про кандидатів від Громадського руху Миколи Томенка «Рідна Україна», Громадянського руху «Хвиля», Демократичної сокири, «Єдності Олександра Омельченка», Народного руху України, «Опозиційної платформи – За життя», Партії Шарія, «Сили і честі» та «України славетної».

Нагадаємо, раніше ми проаналізували кандидатів до Броварської об’єднаної територіальної громади, які балотуються від 12-ти партій:

У цьому огляді політичні сили подані в аналогічному порядку, що і на сайті ЦВК. Інформація про кандидатів узята з офіційних відкритих джерел, зокрема і з сайту Центрвиборчкому.

Громадський рух Миколи Томенка «Рідна Україна»

Список на депутатство очолює нинішній депутат Броварської міської ради, голова фракції «Самопомочі» Юрій Скотніков. У минулому – «свободівець». Раніше стало відомо, що діяч балотуватиметься і в міські голови Броварів / Броварської ОТГ.

Юрій Скотніков

Юрій Скотніков. Фото – Микола Кожемяко, © «Трибуна-Бровари»

Юрій Скотніков – очільник Броварського міськрайонного громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Правопорядок», керівник ГО «Підприємці малого та середнього бізнесу м. Бровари «Господар», співзасновник споживчого товариства «Господар-1».

Займався активною діяльністю перед місцевими виборами 2015 року. Саме за це, з його слів, йому спалили два автомобілі. Водночас під час депутатства Юрій Скотніков піддавався критиці за голосування «по-людськи». Також його звинувачували в корупції, за що в обласній «Самопомочі» навіть заявили про виключення депутата з політсили. Однак, згодом обранця лишили в своїх лавах.

Також від «Рідної України» балотується співзасновник СТ «Господар 1» та керівник ринку «Господар» Петро Крикливий, активіст і ексдепутат міської ради Анатолій Кривонос, активіст-борець із підтопленнями та працівник КП «Бровари-Благоустрій» Віктор Малофієнко, кандидатка в депутати від партії «Патріот» під час минулих місцевих виборів Ірина Буяковська та інші.

Читайте також

  1. Хто балотується до Київоблради від Броварщини. Частина І
  2. Хто балотується до Київоблради від Броварщини. Частина ІІ
Громадянський рух «Хвиля»

Перший кандидат від політсили – Владислав Бульба, працював у Міністерстві аграрної політики України. На цей час – тимчасово безробітний. Кандидат також балотується в міські голови Броварів / Броварської ОТГ. У 2015 йшов до міської ради від «Укропу», а в 2019 – до українського парламенту від «Сили і честі» – мажоритарником від «броварського» 97-го округу.

Владислав Бульба

Владислав Бульба. Фото з офіційної сторінки кандидата у Фейсбуку

Також від партії йдуть голова правління ГО «Молоді інваліди Київщини» Володимир Орлов, начальник Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Володимир Вовнявко, офіцер Управління державної охорони Олексій Щур, директор ТОВ «Комкон-Сервіс» Микола Музика та начальник центру інклюзивних технологій в університеті «Україна» Олександр Корнійко.

Демократична сокира

Першою кандидаткою від «Демократичної сокири» в Броварську ОТГ є Оксана Домашенко, лінгвістка, музика, а також фізична особа-підприємиця з Княжичів. Основна діяльність ФОП – оренда вантажних автомобілів.

Оксана Домашенко

Оксана Домашенко. Фото з персональної сторінки кандидата у Фейсбуку

На сайті Демсокири як голова осередку вказаний один із кандидатів у списку – Єгор Пасхалов, правник, приватний підприємець, так само з Княжичів.

Єдність Олександра Омельченка

Від цієї партії до Броварської міської ради балотувалися нинішні міські «бюджетники» під час виборів 2015 року. Однак її не слід плутати з політсилою «Команда Ігоря Сапожка «Єдність», яка існує тепер, і від якої нині балотуються міські «бюджетники».

Читайте також: «Суди скінчилися… поки що»: як працює тервиборчком Броварської ОТГ

Нині від «Єдності Олександра Омельченка» ідуть переважно працівники ТОВ «Броварський алюмінієвий завод», що робить список кандидатів схожим на перелік претендентів на депутатські крісла до Броварської ОТГ від іншої партії – «За Майбутнє».

Перший номер у списку «Єдності Олександра Омельченка» до Броварської ОТГ – Абдуалі Анарбаєв, очільник броварського міського осередку партії, працює начальником цеху гальвано-захисних покриттів у ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».

Абдуалі Анарбаєв з родиною

Абдуалі Анарбаєв із родиною. Фото з персональної сторінки кандидата у Фейсбуку

Народний рух України

Перший номер у списку «Народного руху України» – Геннадій Зеленюк, начальник управління міжнародних зв’язків і туризму в Національній суспільній телерадіокомпанії України. За інформацією ЦВК, живе в Новомиргороді, звідки і родом. Минулоріч, на парламентських виборах, обирався на батьківщині як самовисуванець.

Геннадій Зеленюк

Геннадій Зеленюк

У списках кандидатів можна знайти Лідію Стрельченко, волонтерку з допомоги українським бійцям і завідувачку відділом Броварської центральної районної бібліотеки. А також – офіцерок українського війська Галину Житник і Юлію Тофанчук.

Читайте також: У Броварах нагородили волонтерів. Вибірково

У переліку – вчитель із Броварського навчально-виховного комплексу Володимир Колесник і спортивний тренер із клубу «Наша Відповідь» Володимир Рубайло.

Серед кандидатів також балотуються чоловік і дружина Павло і Карина Мацепи, які були учасниками конфлікту з родиною депутатів Фірсових – за право користування водоймою в Княжичах. Місцеві активісти називають Мацепів багатодітною родиною.

Павло Мацепа раніше був помічником народного депутата від НУНС Володимира Ланового. Сім’я керує ТОВ МНВО «Памір Груп», Міжнародним благодійним фондом «Земля дітей», ГО «Народно- Конституційна Платформа Всеукраїнської Єдності».

Опозиційна платформа – За життя

Від «Опозиційної платформи – За життя» першим кандидатом у Броварах висувається Віктор Бойко, був народним депутатом від блоку «За єдину Україну» (Леоніда Кучми), заступником міністра агропромислової політики України, міністром охорони навколишнього природного середовища України в уряді Миколи Азарова, радником голови Верховної Ради України, депутатом Київської обласної ради. На цей час живе в Княжичах.

Віктор Бойко

Віктор Бойко. Фото – tusovka.kr.ua

Серед інших кандидатів можна знайти поодиноких рядових лікарів, працівників комунальних служб і інших працівників. Однак більшість у списку – тимчасово не працює.

Партія Шарія

На сайті ЦВК із переліку кандидатів «Партії Шарія» до Броварської ОТГ зник перший номер списку Вадим Барон. 6 жовтня територіальна виборча комісія видала постанову про скасування реєстрації. Причина – «Партія Шарія» сама відкликала свого кандидата.

З-поміж «списочників» партії є управлінці, адвокат, підприємці тощо.

Сила і честь

Перший кандидат до Броварської ОТГ від «Сили і честі» –  Дмитро Сдобняков, який працював заступником начальника відділу державної виконавчої служби Броварського міськрайонного управління юстиції. Також він – власник броварського кафетерію «Всі Свої». У списку кандидатів партії присутня і директорка цього закладу Ольга Васюра.

Дмитро Сдобняков

Дмитро Сдобняков. Скріншот – Відеопрозорість Бровари

Дмитро Сдобняков є чоловіком начальниці контактцентру Броварської міської ради Яни Івасик, син радниці міського голови Ігоря Сапожка Клавдії Сдобнякової, яка в минулому перешкоджала діяльності журналістів.

Другий у списку – Костянтин Кузнєцов, чинний керівник справами виконавчого комітету Броварської міської ради. За інформацією «Маєш право знати», є колишнім працівником КДБ в часи СРСР.

Читайте також: Розізлила проросійські сили? Броварська поліція розслідуватиме погрози вбивством журналістці

Серед кандидатів до ради ОТГ балотується пенсіонер, колишній депутат Броварської міської ради Авксентій Гранат. А також – нинішній позафракційний обранець БМР Андрій Лопатюк, який пройшов до ради від ДемАльянсу. Знайшлося місце і для Оксани Науменко, інженерки в ТОВ «Техенерготрейд». Компанія афілійована з головним забудовником Броварів Віктором Поліщуком.

Також у переліку – директор броварського міського комунального закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Олександр Попович, завідувачка сектору у відділі інформаційної політики та зовнішніх зв’язків виконкому Броварської міської ради Любов Кваша.

Можна знайти і головну спеціалістку у відділі персоналу служби забезпечення діяльності БМР Оксану Ушакову, директора держпідприємства «Київський експертно-технічний центр Держпраці» Андрія Слаблюка, учителя з Требухова Романа Костюка.

Україна славетна

Першим кандидатом від «України славетної» до Броварської ОТГ є Олег Кищук, чинний позафракційний депутат Київської обласної ради. Пройшов від «Батьківщини».

Олег Кищук і кінь

Олег Кищук. Фото з персональної сторінки кандидата у Фейсбуку

Тривалий час його пов’язували з очільником обласної «Батьківщини» Костянтином Бондарєвим, у якого той був помічником.

Тимчасово не працює. Рух чесно характеризує обранця як прогульника сесій ради і «гречкосія». Проєкт «Стоп корупції» звинувачує Олега Кищука у плагіаті та «кришуванні» бракон’єрів-нелегалів, які видобувають пісок на Десні.

Під час Революції Гідності Олег Кищук керував молодиками, які силою вигнали активістів Броварської народної ради з комунальної телестудії «Наше місто». Після цього зі студії зникло обладнання, в подальшому її розформували.

Окрім того, у списку кандидатів можна знайти Павла Дубленича, який принаймні в минулому очолював організацію Олега Кищука «Стоп корупціЯ». Раніше Павло Дубленич брав активну участь у протестах проти вирубування частини лісу задля будівництва житлового комплексу «Крона Парк».

Під час проведення громадських слухань із цього питання Павло Дубленич передав головування секретарю Броварської міської ради Петру Бабичу. Після цього активісти звинуватили Дубленича в зраді.

Окрім того, кандидат намагався підкупити колишнього журналіста, співзасновника «Трибуни-Броварів» Олексія Комаровського.

Також у списку кандидатів – Анна Гоголіна, заступниця голови Броварської районної ради, має/мала спільне нерухоме майно з Павлом Дубленичем.

У переліку серед інших –  ексочільник КП «Сервіс» із Требухова Олег Тертишник, директорка школи в Княжичах Оксана Олійник, керівник броварського футбольного клубу «Каскад» Олег Трухан, засновник і керівник низки будівельних компаній, зокрема директор ТОВ «Будівельна Компанія «Укрбудінвест» Євген Віканов, заступниця начальника юридичного управління Київської обласної ради Аліса Мохонько, вчительки шкіл Світлана Сілецька, Надія Горопацька та Юлія Білоус.

Головне зображення (крім логотипів партій) – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. 12 кандидатів хочуть боротися за крісло голови Броварської ОТГ / міського голови
  2. Вибори на Броварщині минуть у жовтій карантинній зоні
  3. Вибори-2020: як відбуватимуться в умовах карантину
  4. Вибори-2020: як правильно проголосувати і не втратити свій голос
  5. Вибори: підкуп виборців, його види та відповідальність
Поділитись

Leave A Reply