Імена і партії: хто від кого йде в депутати Броварської ОТГ. Частина III

Pinterest LinkedIn Tumblr +

До Броварської міської територіальної виборчої комісії подали списки кандидатів у депутати майбутньої Броварської ОТГ 21 партія. Про це «Трибуні-Броварів» повідомили в ТВК. Однак перелік потенційних обранців поки що не розголошують. Він став відомий завдяки надійним джерелам «Трибуни» і представникам політсил-кандидатів. У третій частині огляду ми познайомимося з висуванцями в депутати від «Європейської Солідарності», «Свободи», УДАРу й «Української Стратегії Гройсмана».

Як указують представники ТВК, наявні списки кандидатів у деяких випадках можуть містити не остаточну інформацію щодо реєстрації кандидатів.

Водночас представники броварських осередків «Європейської Солідарності», УДАРу й «Української Стратегії Гройсмана» розповіли «Трибуні», що станом на сьогодні їхні списки не змінювалися.

 1. Імена і партії: хто від кого йде в депутати Броварської ОТГ. Частина I
 2. Імена і партії: хто від кого йде в депутати Броварської ОТГ. Частина II
Європейська Солідарність

Список на депутатство в Броварській міській раді від партії попереднього президента в Броварах очолює Валерій Іваненко, нинішній депутат БМР від БПП «Солідарність». Днями стало відомо, що діяч балотуватиметься у міські голови Броварів / Броварської ОТГ.

ГО "Прагнення"

Валерій Іваненко

У переліку можна знайти як безробітних і пенсіонерів, так робітників чи директорів приватних і комунальних підприємств. Є тут броварський журналіст і керівник футбольного клубу. Також у переліку присутній син Валерія, обласний депутат Олег Іваненко, та люди, яких пов’язують із Іваненками. А також – ще кілька депутатів нижчого рівня.

Читайте також: Хто з ким та від якої політсили: вибори на голову Броварської ОТГ– міського голову

Список кандидатів
 1. Іваненко Валерій Іванович – депутат Броварської міської ради від БПП «Солідарність», директор броварського міського центру комплексної реабілітації дітей із інвалідністю, керівник компанії «Інватранс», яка займається пасажирськими автобусними перевезеннями в Броварах; батько обласного депутата Олега Іваненка.
 2. Батюк Сергій Іванович – депутат Броварської міської ради від БПП «Солідарність», фахівець відділу збуту комунального підприємства «Броваритепловодоенергія».
 3. Горобчук Дмитро Вікторович – помічник і довірена особа Олега Іваненка.
 4. Драч Богдана Миколаївна – активістка партійної організації «Справа Громад», медична сестра.
 5. Кучеренко Ганна Анатоліївна – помічниця Олега Іваненка.
 6. Тананай Андрій Володимирович – інструктор центру фізичного виховання і спорту в КПІ, особистий тренер Олега Іваненка.
 7. Трачук Олег Степанович.
 8. Гутаров Денис Володимирович.
 9. Васюкова Людмила Григорівна.
 10. Койдан Олена Сергіївна.
 11. Фірсов Руслан Миколайович – депутат Княжицької сільської ради, викладач у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова; учасник сутички за користування штучною водоймою в Княжичах.
 12. Семенець Руслан В’ячеславович – броварський журналіст видання «Погляд», керівник місцевого футбольного клубу «Юніон».
 13. Кузовкін Олег Петрович – активіст «Європейської Солідарності».
 14. Зарічна Аліна Валеріївна.
 15. Задорожня Тетяна Олександрівна.
 16. Криштофор Сергій Романович – учитель фізкультури в броварській школі № 3.
 17. Щиголь Володимир Валерійович – адвокат у АБ «Володимира Щиголя».
 18. Гиренко Богдан Костянтинович.
 19. Топіха Любов Миколаївна – комерційна директорка «Інватрансу».
 20. Бурдонос Вікторія Ігорівна – адміністраторка в центрі реабілітації «Прагнення», до керівництва якого входить Валерій Іваненко.
 21. Оснач Артем Валентинович – директор комунального підприємства «Сервіс» у Требухові.
 22. Медведєва Надія Василівна – заступниця бухгалтера в міському центрі комплексної реабілітації дітей із інвалідністю.
 23. Іваненко Олег Валерійович – депутат Київської обласної ради від БПП «Солідарність», приватний нотаріус, спортсмен; син Валерія Іваненка.
Свобода

Перелік своїх кандидатів у депутати «Трибуні-Бровари» надали в Броварському осередку ВО «Свобода». Згідно з ним, список очолює Євген Івантєєв, який уже близько року керує міською організацією політичної сили.

Євген Івантєєв

Євген Івантєєв

Зі слів представників політсили, в списку є працівники різних сфер і керівники підприємств, журналістка, студент, є і тимчасово безробітні. У переліку можна знайти місцевих активістів і політиків з націоналістичного руху міста. Майже всі є членами партії «Свобода».

Список кандидатів

 1. Івантєєв Євген Володимирович – за інформацією «Опендатабот», є засновником Броварського міського осередку «Свободи»; керівник відділу корпоративних зв’язків у ТОВ «Омега Телеком», яка займається телекомунікаційними послугами.
 2. Басюк Павло Леонідович – ветеран АТО і підприємець.
 3. Матюшко Ірина Іванівна – учителька початкових класів у школі № 9.
 4. Фатєєв Анатолій Вікторович – активіст, ветеран АТО / ООС, учасник попереднього скликання координаційної ради з питань АТО, учасник документальних проєктів про російсько-українську війну; головний спеціаліст з технічного нагляду планово-технічного відділу УБЖКГіТ Броварської міської ради.
 5. Розумій Тетяна Вікторівна.
 6. Машевський Ігор Костянтинович – активіст, член комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків при Броварській міській раді.
 7. Рижак Андрій Олександрович – броварський активіст.
 8. Богачук Ірина Сергіївна.
 9. Шило Сергій Леонідович.
 10. Пастух Олена Сергіївна.
 11. Однолько Володимир Михайлович – лікар-хірург в «Академії здоров’я людини» Київської міської клінічної лікарні № 1.
 12. Мотовилець Антон Павлович – броварський активіст, студент.
 13. Мухоїд Олена Павлівна.
 14. Семенцов Дмитро Олександрович.
 15. Василенко Тетяна Григорівна.
 16. Сабат Микола Дмитрович.
 17. Старова Ірина Михайлівна.
 18. Мурадова Світлана Юріївна.
 19. Циганенко Тетяна Михайлівна – учителька англійської мови в школі № 2.
 20. Майданович Світлана Володимирівна.
 21. Сугак Олександр Сергійович.
УДАР

Список кандидатів до Броварської ОТГ від УДАРу, лідером якої є Київський міський голова Віталій Кличко, в Броварах очолює Євген Гредунов – нинішній депутат Броварської міської ради від БПП «Солідарність», який раніше був головою відповідної фракції в БМР.

Євген Гредунов

Євген Гредунов

У переліку претендентів на крісла в «депутатській» залі можна знайти кількох представників підприємства «Талісман», яким керує Євген Гредунов, зокрема його доньку. Також тут є представники різних компаній, часто їхні очільники і директори. Усі в списку – безпартійні.

У переліку також два начальники охорон у компаніях, які афілійовані з головним броварським забудовником Віктором Поліщуком (його ми згадували і в першій, і в другій частинах оглядів).

Список кандидатів
 1. Гредунов Євгеній Валерійович – депутат і колишній очільник фракції Броварської міської ради від БПП «Солідарність», генеральний директор броварського підприємства «Талісман»; колекціонер предметів старовини, засновник приватного музею історичної зброї.
 2. Чаюн Володимир Григорович – депутат Броварської міської ради від «Самопомочі», директор ПАТ «Софія», яке більш відоме як «трикотажна фабрика».
 3. Ліпський Костянтин Юрійович – заступник директора комунального підприємства «Бровари-Благоустрій».
 4. Троценко Оксана Євгеніївна – заступниця гендиректора «Талісману».
 5. Ліпська Яна Олександрівна – начальниця відділу експлуатації комунальних об’єктів інфраструктури і транспорту в УБКЖГіТ Броварської міської ради.
 6. Гогольчук Дмитро Вадимович.
 7. Гук Олександр Анатолійович.
 8. Васильєв Ярослав Володимирович.
 9. Гредунова Марія Євгенійнна – директорка в «Талісмані», донька Євгена Гредунова.
 10. Онищенко Юлія Володимирівна.
 11. Нестеренко Олександр Антонович.
 12. Жмакіна Анастасія Василівна
 13. Лахно Наталія Вікторівна.
 14. Самойленко Сергій Вікторович.
 15. Дротвинський Дмитро Валентинович.
 16. Гончаренко Катерина Анатоліївна.
 17. Трухан Максим Васильович.
 18. Павлій Світлана Володимирівна.
 19. Миронець В’ячеслав Григорович – начальник охорони в ТОВ «Євробетон», співвласниками якого є Віктор Поліщук та його дружина.
 20. Сергієнко В’ячеслав Петрович – начальник пожежної охорони в ТОВ «Техенерготрейд», яке афілійовано з Віктором Поліщуком.
 21. Олійник Руслана Вікторівна.
Українська стратегія Гройсмана

Партію колишнього прем’єрміністра України Володимира Гройсмана на виборах до Броварської ОТГ очолює Роман Сімутін – депутат обласної ради від БПП «Солідарність». Учора стало відомо, що діяч балотуватиметься у міські голови Броварів / Броварської ОТГ.

Роман Сімутін

Роман Сімутін

У списку на депутатство можна  знайти одного обранця від Броварської міської ради, кілька працівників комунальних підприємств у Броварах, директорів і інших працівників, а також безробітних. Усі – безпартійні.

Список кандидатів
 1. Сімутін Роман Вікторович – депутат Київської обласної ради від БПП «Солідарність», депутат Броварської міської ради попереднього скликання; заступник гендиректора комунального підприємства Київської обласної ради «Друкар»; колишній міліціонер; юрист, адвокат, лідер організації «Нові Бровари».
 2. Сичова Лідія Валеріївна.
 3. Бондаренко Анастасія Борисівна.
 4. Чередник Юрій Павлович –депутат Броварської міської ради, прийшов від БПП «Солідарність», згодом зі скандалом виключений із фракції.
 5. Кузнецов Володимир Миколайович – майстер у комунальному підприємстві «Броваритепловодоенергія».
 6. Іщенко Руслан Анатолійович.
 7. Мозгова Євгенія Олексіївна.
 8. Майборода Ельміра Абдулхаковна.
 9. Тонка Людмила Володимирівна.
 10. Сичов Дмитро Вікторович.
 11. Сліпченко Неля Володимирівна.
 12. Шостенко Андрій Петрович.
 13. Ханчич Анастасія Русланівна.
 14. Древецький Володимир Анатолійович.
 15. Білоус Мирослав Васильович.
 16. Юрченко Наталія Василівна.
 17. Бегека Анатолій Васильович.
 18. Дерев’янченко Аліна Миколаївна.
 19. Аксиленко Михайло Євгенович.
 20. Троянська Тетяна Андріївна.
 21. Мурга Віра Іванівна.
 22. Животенко Алла Дмитрівна.
 23. Гумен Антон Олександрович – фельдшер Броварської екстреної медичної допомоги.
 24. Самойленко Валентин Іванович.
 25. Грипечук Ольга Костянтинівна.
 26. Дуля Яна Вікторівна.
 27. Велієва Ганна Павлівна.
 28. Грипечук Олександр Володимирович.
 29. Харченко Віта Вадимівна.
 30. Созикін Едуард Володимирович.

Головне зображення – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари», з використанням лого партій

Читайте також

 1. 12 кандидатів хочуть боротися за крісло голови Броварської ОТГ / міського голови
 2. Де в Броварах можна агітувати і де вже агітують. ФОТО
 3. Вибори-2020: якби місцеві вибори були вже сьогодні … ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь