«Інна-Бровари»: 27–28 жовтня відбудеться благодійний фестиваль для допомоги онкохворим

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цими вихідними в Броварах проведуть ІІІ міжнародний благочинний фестиваль «Інна-Бровари». Музичні та хореографічні виступи, конкурси тощо відбудуться в чотирьох локаціях міста у суботу. А в неділю у «Терміналі» проведуть гала-концерт і нагородження переможців. Усі зібрані кошти підуть на допомогу онкологічно хворим. Про це зазначають організатори заходу.

Як повідомляють ініціатори дійства, вхід на всі фестивальні заходи буде вільний. Відкриття та конкурсний тур у номінаціях «Хореографія» та «Оригінальний жанр» відбудеться 27 жовтня у приміщенні МКЦ «Прометей», що по бульв. Незалежності, 4.

Цього ж дня з 12:00 відбудуться й усі інші відбіркові виступи на всіх локаціях. Загалом їх чотири:

  • МКЦ «Прометей» по бульв. Незалежності, 4;
  • Палац дитячої та юнацької творчості по вул. Грушевського, 21-в;
  • Броварська міська дитяча музична школа по бульв. Незалежності, 6-а;
  • Броварська міська дитяча школа мистецтв по бульв. Незалежності, 12-в.

У виступах і конкурсах беруть участь переважно діти різних вікових категорій – з усієї України та навіть закордонні гості. Планують продемонструвати народно-сценічні танці, сучасну хореографію, естрадні та народні виступи, співи, гру на різних музичних інструментах, а також образотворче мистецтво у вигляді живопису, графіки й об’ємних робіт.

За результатами конкурсу наступного дня, 28 жовтня, у ТРЦ «Термінал» по вул. Київській, 316 відбудеться гала-концерт. Спеціальним гостем стане гурт «Табула Раса». Початок заходів – о 12:00. Там само відбудеться нагородження переможців конкурсів.

Як зазначають організатори фестивалю, всі зібрані від проведення конкурсу благодійні внески витрачаються на статутну діяльність благодійного фонду «Інна» – допомогу людям, хворим на онкологічні захворювання. Організаторами заходу, крім згаданого фонду, виступають також ГО «Оксамитовий дивосвіт» і Броварська міська рада.

Поділіться.

Залиште відповідь