Інтернет-магазин «Розетка» став власником складського комплексу «Термінал Бровари»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Найбільший український інтернет-магазин електроніки та побутової техніки «Розетка» придбав складський комплекс «Термінал Бровари». Сума угоди — 16 мільйонів доларів.

Раніше власником складу виступала девелоперська компанія Secure Property Development & Investment plc. Чистий прибуток від угоди складає 2,5 мільйони доларів. Із цього приводу компанія випустила офіційне повідомлення  на Лондонській фондовій біржі, де вона є одним із членів торгів. Найближчим часом угода має бути схвалена з боку кредитора (ЄБРР) та Антимонопольного комітету України.

«Термінал Бровари» — складський комплекс класу «А», розташований на ділянці 9,5 га. Загальна площа — близько 49 тис. кв. м. Комплекс розташований на перетині Броварської та Бориспільської кільцевих доріг, у 15 км від міжнародного аеропорту «Бориспіль».

За даними продавця, покупцем комплексу є фірма Temania Enterprises Ltd. Ця компанія, за даними Єдиного реєстру юридичних і фізичних осіб, володіє 100 відсотками ТОВ «Розетка.УА». Кінцевим же бенефіціаром виступають Владислав та Ірина Чечоткіни.

Компанія Secure Property Development & Investment plc має намір розвивати бізнес у країнах південної Європи — Румунії, Греції та Болгарії. Діяльність компанії в Україні буде скорочуватися, оскільки економічна та політична стабільність у країні не показують конкретних ознак поліпшення, підкреслюється в повідомленні компанії-девелопера.

Поділіться.

Залиште відповідь