Юних художників запрошують долучитися до створення виставки Героям Небесної Сотні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 17 по 26 лютого у фоє Міського культурного центру експонуватимуть малюнки юних художників із Броварів. Долучитися до виставки може кожен, кому виповнилося від 6 до 17 років. Про це йдеться на сторінці «Бровари: культурний простір» у Фейсбуку.

Виставка дитячо-юнацьких малюнків «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячуємо…»  відбуватиметься із 17 по 26 лютого у фоє МКЦ «Прометей», що на бульв. Незалежності, 4. Роботи також будуть опубліковані на у форматі віртуальної виставки на сторінці «Бровари: культурний простір».

Як ідеться в положенні виставки, тематикою малюнків має бути зображення подій Революції Гідності, а також ушанування та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Участь можуть узяти діти від 6 до 17 років із Броварів, Требухова, Переможця та Княжичів, учні закладів освіти та вихованці позашкільних закладів освіти і культури.

Терміни:
  • подача малюнків – із 25 січня до 15 лютого;
  • виставка малюнків – із 17 до 25 лютого;
  • публікація малюнків – із 17 до 20 лютого;
  • підбиття підсумків, визначення учасників для нагородження заохочувальними подарунками – із 17 до 19 лютого (дату і час переможцям повідомлять індивідуально).

Як зазначають організатори, всі учасники отримають подяки. А 10 учасників, прізвища яких обиратимуть випадковим чином за допомогою сервісу Random, нагородять заохочувальними подарунками.

Для участі необхідно заповнити заявку та додати сканкопію чи фото малюнку за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSecfc-LPTNmr…/viewform

Малюнки приймають за адресою:  бульв. Незалежності, 4, 2-й поверх, відділ культури Броварської міської ради Київської області.

Читайте також

  1. 20 лютого – День Героїв Небесної Сотні
  2. На барикаді Майдану загинула броварчанка Антоніна Дворянець
  3. Небесна Сотня як феномен доби: надії і тривоги (блог Марії Овдієнко)

 

Поділіться.

Залиште відповідь