Із препаратами для щеплення у Броварах проблем немає

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Днями головлікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов на розширеній оперативній нараді виконавчих органів влади розповів, що Бровари та Броварський район не мають проблем з імунобіологічними препаратами. Нещодавно отримано велику кількість вакцин.

Зокрема, серед отриманих ліків — 6 тисяч доз вакцини, що використовується з метою профілактики туберкульозу. З цієї кількості половина дістанеться пологовому відділенню, ще по 1500 доз відправлять до Броварського первинного центру медичної допомоги та в район. На деякий період цих препаратів має вистачити.

Заступниця головлікаря Віра Гребінець повідомила, що центр первинної медицини також має у розпорядженні інші вакцини, які застосовують за мірою необхідності. Є достатньо препаратів для щеплення від правця та дифтерії, зокрема півтори тисячі вакцин АДС, що використовують для дітей до 7 років, і 2600 доз АДСМ — для дорослих та дітей після 7 років. Окрім того, у броварських медзакладах є 1000 доз вакцини від гемофільної інфекції, яку прищеплюють дітям до 5 років.

Вакцина АДСМ надійшла до броварських медичних закладів ще у квітні цього року, зауважила Віра Гребенець.

У свою чергу, Ігор Кравцов відзначив, що кілька тижнів тому Бровари через належне виконання плану вакцинації отримали ще препарати для щеплення. Тому проблеми з наявністю вакцин немає. Лікарі закликають мешканців Броварів звертатися до медичних закладів і робити щеплення.

Поділіться.

Залиште відповідь