Із вищою освітою та досвідом на керівній посаді — критерії для майбутнього очільника КП «Муніципальна варта»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 16 серпня, під час 44-ї чергової сесії міської ради було затверджено зміни до Порядку проведення конкурсу та призначення керівника (директора) комунального підприємства «Муніципальна варта». Серед вимог до майбутнього очільника КП — наявність диплому про вищу освіту та досвід роботи на керівних посадах не менше п’яти років.

Попередньо на посаду директора/-ки КП «Муніципальна варта» мали претендувати кандидат(-ки) із вищою юридичною освітою, стажем роботи на керівних посадах не менше п’яти років та стажем роботи за фахом не менше восьми років. Утім, під час розгляду проекту рішення депутати(-ки) вирішили змінити вимоги. Відтепер до конкурсу на посаду директора(-ки) КП допускаються громадяни(-ки) України з вищою освітою (перевага надається юридичній) та з досвідом роботи на керівних посадах не менше п’яти років. Відповідні зміни підтримали 22 депутати.

Окрім нових вимог до кандидатів(-ок) на посаду, під час сесії затвердили депутатів та депутаток, які ввійдуть до конкурсної комісії і розглядатимуть заявки. Серед них: Вадим Андрієвський (Радикальна партія Олега Ляшка), Сергій Бойко (Свобода), Вікторія Коваленко (Радикальна партія Олега Ляшка), Андрій Лопатюк (ДемАльянс), Андрій Саук (ДемАльянс), Максим Семенов (Самопоміч), Юрій Скотніков (Самопоміч).

Нагадаємо, депутати(-ки) проголосували за створення комунального підприємства «Муніципальна варта Бровари» 29 березня під час 39-ї сесії броварської міської ради. Детально про всі ризики й переваги підприємства читайте в нашій інфографіці.

Поділіться.

Залиште відповідь