Кабмін продовжив карантин до 31 жовтня

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Адаптивний карантин в Україні подовжений до 31 жовтня. Таке рішення Кабмін ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. Про це йдеться в повідомленні уряду.

«Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби. Нам необхідно зрозуміти, що всі ми опинилися в новій реальності і вона диктує нові правила та необхідність суворо дотримуватися заходів безпеки», – указує Максим Степанов.

Зокрема, зі слів міністра, в регіонах із «зеленим» рівнем епідемічної небезпеки буде заборонено проведення дискотек, роботу нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля, а також проведення концертів (крім тих, що проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності).

Очільник МОЗ також зазначив, що документ дає органам місцевого самоврядування право на доступ до даних електронного сервісу «Дій вдома» – для поточного контролю осіб, що підлягають самоізоляції або обсервації, та осіб, які порушили правила карантину.

Фото – УНІАН

Читайте також

  1. Карантин пропонують продовжити до 1 листопада – ОПУ
  2. COVID-19 у Броварах: захворюваність росте, в «інфекційці» лишилось 4 місця
  3. Броварщина потрапила до «жовтої зони» карантину
  4. Вибори можуть перенести, якщо більшість України опиниться в «червоній зоні» – Ляшко
  5. Кількість хворих на коронавірус у Броварах та районі зростає – лікарі. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь