Калинівка відкрила спортзал, відремонтований з використанням сучасних технологій

Pinterest LinkedIn Tumblr +

8 вересня у смт Калинівка під час святкування районного Дня фізкультури та спорту урочисто відкрили спортивний зал, ремонт якого тривав два роки, і на що пішло понад 2,1 мільйони гривень з місцевого бюджету.

Селищний голова Вадим Булкот на відкритті зазначив, що реставрація розташованого у Будинку культури важливого не тільки для Калинівки спортивного об’єкту стала можливою завдяки атмосфері розуміння, плідної співпраці у депутатському корпусі селища та бажання депутатів змінювати на краще умови проживання людей у нашому населеному пункті.

«Однією з найголовніших складових спортивного залу є підлога, вона має витримувати постійні серозні навантаження, – продовжує розповідь селищний голова. – Як ви знаєте, цей зал, який в районі в останні роки був практично єдиним місцем для якісного проведення районних змагань, мав дерев’яне покриття. Воно вже давно відслужило своє. Коли постало питання його ремонту, то ми вирішили разом з депутатами таким чином – якщо робити, то вже робити! І пішли на використання сучасних технологій, передового обладнання».

Відтепер калинівский спортзал має покриття, аналогів якого в Броварському районі не існує. Калинівка стала своєрідним «першовідкривачем». Постелений паркет – дубовий спортивний. Зрозуміло, що це набагато якісніша підлога за попередню, дерев’яну. І, що суттєво, – довговічніша. Сам паркет має ще й технологічні шви, які сприяють ще більшій його еластичності. Також периметр залу має спеціальний плінтус.

Тільки заміна підлоги на такий паркет обійшлася бюджету селища в понад 1,3 млн грн. Власне, це і виявився найдорожчий пункт в загальних витратах на ремонт спортзалу. Решта коштів були направлені на ремонтно-відновлювальні роботи всього приміщення – 600 тисяч гривень.

Близько 200 тис. грн пішли на обладнання. Станом на сьогодні тільки в Калинівці встановлені баскетбольні щити з можливості їхнього електричного управління, та ворота для гри в гандбол чи міні-футбол, що за необхідності або висуваються на поле, або ж втоплюються якомога ближче до стіни. Таку конструкцію воріт в залах району теж застосовано вперше.

На другому поверсі проведено ремонтні роботи у тренерських кабінетах, придбано новий тенісний стіл, який за давньою традицією вже давно займає там вільний простір і є популярним серед відвідувачів. Попереду, як запевнив Вадим Булкот, – обов’язкове придбання для спортзалу електронного табло.

Зал дозволить регулярно займатися міні-футболом, баскетболом, волейболом та іншими видами спорту, проводити змагання на сучаснішому рівні.

Вже після урочистого відкриття, де вручили пам’ятні дипломи місцевим активістам спортивного руху, першовідкривачами оновленого спортзалу стали баскетболісти. Був зіграний товариський матч між господарями та командою Калити. Калинівці були сильнішими за свого суперниками.

Анатолій Гаркуша

Фото – автора

Поділіться.

Залиште відповідь