Кандидати на посади заступників міського голови: голова ТВК Супрун та екс-начальник міліції Клименко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 30 листопада, завершився 1-й етап неформального конкурсу на посади заступників міського голови — відкритий прийом документів та резюме.

Окрім, кандидатів, про яких ми писали раніше — Дмитра Паробка та Євгена Несина (обоє претендують на посади заступника міського голови по напряму соціально-економічного розвитку міста), документи та резюме подали: Володимир Масленко, Олексій Скляренко, Віталій Кусташ, Алла ЦигічкоАндрій Супрун, Олександр Голубовський, Євген Клавдієв, Микола Клименко, Сергій Луценко, Ігор Мотузка, Юрій Нємчін, Олександр Короленко та Ірина Нікітчина (резюме викладені на сайті Броварської міської ради). Усього подало документів 15 кандидатів.

Відзначимо, що у списку кандидатів опинилися такі відомі у місті люди, як голова Броварського ТВК Андрій Супрун та колишній начальник Броварського міськрайонного відділу ГУ МВС України у Київській області Микола Клименко.

Представник команди «Самопомочі» Людмила Кулініч, чиє прізвище звучало в контексті ймовірного кандидата на посаду заступника міського голови, документів не подав.

Нагадаємо, що тепер міський голова Ігор Сапожко має три дні для розгляду поданих документів.

Поділіться.

Коментарі закриті.