«Каприз» по-броварському: дитячий ансамбль здобув перше місце на міжнародному фестивалі!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Дитячий зразковий хореографічний ансамбль «Каприз» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бровари повернувся з міжнародного фестивалю «World of talents», що проводився у Львові.

Блискучий виступ колективу на конкурсі був високо поцінований журі: броварчани посіли перше місце.

Міжнародний конкурс-фестиваль «World of talents» проходив у Львові за підтримки Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, Національної всеукраїнської музичної спілки та продюсерського центру «Golden Sound». Заходи фестивалю відбувалися у Центрі творчості дітей міста Львова.

За словами художнього керівника ансамблю «Каприз» Світлани Маринич, у конкурсних заходах взяли участь вихованці творчого колективу віком від 12 до 14 років.

Згідно з вимогами журі, колектив привіз на фестиваль два номери — «Квітка-душа» і «Даб-степ Гопак», у жанрі народної стилізації. За виконання цих танців колектив отримав перше місце у своїй віковій категорії.

Оскільки фестиваль має статус міжнародного, на нього завітало багато колективів. У конкурсній програмі брали участь юні вокалісти і хореографи.

kapryz-lviv

На запитання, як колектив знаходить подібні конкурси і хто допомагає у фінансовому плані, Світлана Маринич зауважила, що цим займається адміністрація закладу, керівник колективу та члени батьківського комітету. Для дітей дуже важливо спробувати іншу сцену, інший рівень. Спонсора у колективу немає, всі фінансові моменти лягають на плечі батьків юних талантів.

kapryz-lviv-2

Наступного року ансамбль «Каприз» відзначатиме 10-річчя.

На сьогодні в колективі займається близько 100 чоловік. Вони складають 5 груп по 20-25 дітей.

Колектив займається у сучасному залі, де є все необхідне для занять — станки, дзеркала. Незабаром відбудеться переїзд колективу до нового приміщення.

Ансамбль постійно бере участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Поділіться.

Залиште відповідь