Карантин і режим надзвичайної ситуації продовжили до 24 квітня

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кабінет Міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території держави, а також продовжив карантин, – до 24 квітня. Таке рішення уряд ухвалив учора на своєму засіданні.

«Ми продовжуємо карантин і запроваджуємо надзвичайну ситуацію в державі Україна на всій території на 30 днів, терміном до 24 квітня 2020 року. З можливістю його подальшого продовження згідно з чинним законодавством. Або якщо ми впораємося й поборемо цю ситуацію скоріше, тоді будемо окремо приймати рішення на засіданні Кабінету Міністрів», – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Відео засідання Кабінету Міністрів України 25 березня

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну, ідеться в повідомленні КМУ.

«З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом», – повідомив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

надзвичайна ситуація

Нагадаємо, раніше карантин був встановлений до 3 квітня. Надзвичайну ситуацію у Київській і інших областях вводили з першим виявленим підтвердженим випадком захворювання на COVID-19.

Читайте також:

  1. На Київщині ввели режим надзвичайної ситуації через коронавірус

  2. Вселенський патріарх заборонив богослужіння до кінця березня

  3. У броварській лікарні діятимуть нові правила відвідування

  4. Нові обмеження: у Броварах запроваджено суворий карантин

 

Поділіться.

Залиште відповідь