Карантин продовжили до 11 травня, послаблень зараз не буде

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уряд відтермінував дату закінчення карантину до 11 травня. Таке повідомлення щойно з’явилось на офіційній сторінці у Фейсбуку прем’єрміністра Дениса Шмигаля.

«При ухваленні рішення ми спиралися на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня», – вказано на сторінці.

Уряд продовжує карантин до 11 травня.При ухваленні рішення ми спиралися на моделювання аналітиків НАН України та дані…

Опубліковано Денис Шмигаль Середа, 22 квітня 2020 р.

Зазначимо, просто зараз триває засідання Кабінет Міністрів України, під час якого Денис Шмигаль повідомив про необхідність продовження карантину до 11 травня.

Відеотрансляція засідання Кабміну 22 квітня

Окрім того, він зазначив, що говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами і частини об’єктів побутових послуг можна буде лише після 11 травня.

Після цього, зауважив прем’єр, за сприятливих умов 12 травня має настати «День К», з якого обмеження почнуть послаблювати. Для цього уряд розробив план із пʼяти етапів.

«Основні умови настання першого дня, який буде символізувати початок виходу з карантину, це має бути як мінімум протягом 10-ти днів відсоток виявлених випадків захворювання в країні має не змінюватися, мав би коливатися в межах +/- 5 %, не більше. Друга умова: лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менше ніж на 50 %. До речі, зараз ті лікарні, які готові прийняти, заповнені хворими на COVID-19 на 10 %. Важливий показник, тому що це означає, що ми сьогодні йдемо помірним сценарієм, тому що це означає, що медицина абсолютно готова приймати хворих на коронавірус», – зауважив Денис Шмигаль.

Читайте також:

  1. Карантин продовжать до 12 травня, але обмеження послаблять – МОЗ
  2. У яких парках і лісах Броварів можна гуляти – відповіді влади
  3. Чим є громадські місця в Броварах, де заборонили ходити без маски, – відповідь влади
  4. У Броварах, Великій Димерці та Требухові – нові випадки COVID-19 за добу
  5. В Україні ринки знову закривають. У Броварах деякі працюватимуть
Поділіться.

Залиште відповідь