Карантин у Броварах посилюється: закриття кафе і ТРЦ, скасування заходів, обмеження пересування

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Від завтра, 17 березня, в Броварах запроваджується низка додаткових заходів для боротьби з поширенням коронавірусу. Зокрема, тепер мешканцям не можна пересуватися містом і їхати в інші населені пункти без крайньої на те потреби. Такі розпорядження підписав міський голова Ігор Сапожко, йдеться на його офіційній сторінці у Фейсбуку.

Із 17 березня вводяться такі заходи:

  • обмежити пересування без крайньої потреби мешканців по місту та інших населених пунктах, а також: проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних, інших заходів незалежно від кількості людей;
  • тимчасово призупинити роботу ТРЦ, ринків, розважальних закладів, закладів громадського харчування, ресторанів, кафе, барів, спортивних комплексів і закладів, закладів побутового обслуговування та інших закладів надання послуг тощо;
  • рекомендовано продовжити роботу продуктових магазинів, аптек, банків та АЗС, але з дотриманням заходів епідеміологічної безпеки;
  • власникам маршруток: продовжити проведення санітарного оброблення та дезінфекцію транспорту.

Крім того, з 17 березня по 3 квітня запроваджено дистанційну роботу працівників міської ради та виконавчого комітету, зазначає Ігор Сапожко.

Сесія БМР

Ігор Сапожко і Петро Бабич. Фото – Микола Кожемяко, © «Трибуна-Бровари»

«Впродовж робочого часу працівники зобов’язані виконувати всі обов’язки, передбачені трудовим договором, відповідати на телефонні дзвінки та електронну пошту», – ідеться в дописі мера.

Також скасовані приймання громадян посадовими особами. Всі робочі питання й опрацювання звернень мають вирішувати за допомогою засобів комунікації. Заяви та звернення можна буде залишати в спеціальних скриньках, які встановлять у державних органах.

«Керівникам підприємств, незалежно від підпорядкування, потрібно максимально перевести роботу персоналу на віддалений доступ із застосуванням телекомунікаційних засобів та запровадити режим обов’язкового карантину працівників, які повернулись з країн інфекційного ризику»,  – додав міський голова.

Головне фото – Reuters

Читайте також:

Поділіться.

Залиште відповідь