Карантин у дитбудинку «Надія» в Мокреці закінчився, нових випадків нема

Pinterest LinkedIn Tumblr +

9 травня в дитячому будинку «Надія» в Мокреці, після спалаху корнавірусної хвороби, закінчився карантин. Нових випадків зараження на COVID-19 серед дітей і персоналу не виявляли. Завтра має закінчитися термін самоізоляції хворих. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив Василь Володін, очільник Київської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, перший випадок захворювання підтвердили 1 травня – у помічниці виховательки. Вона занедужала ще 23 квітня, звернулась до лікаря – через два дні. І лише 28 квітня, через втрату нюху та смаку, пацієнтку направили на ПЛРтестування.

Як розповів Василь Володін, у закладі постійно перебуває 48 людей, у тому числі 32 дитини. Ще на початку травня тут установили  6 хворих – у 5 дорослих та в 1 дитини, учня 5-го класу. На цей час, зі слів чиновника, хлопчик перебуває в лікарні без ознак недуги.

Он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

Опубліковано Київська обласна державна адміністрація Середа, 13 травня 2020 р.

За інформацією керівника КОДА, уже завтра спливає термін самоізоляції решти хворих. Їм мають зробити повторні тести ПЛР. Водночас загалом карантин у закладі закінчився ще 9 травня. Нових  випадків зараження COVID-19 серед дітей і персоналу з того часу не виявили.

Фото – Клуб Добродіїв

Читайте також:

  1. 7 випадків: спалах COVID-19 у дитбудинку Мокреця
  2. 18 хворих та 2 смерті: результати перевірки місць скупченого мешкання людей у селах Зазим’є та Мокрець
  3. Шмигаль розповів, коли запустять міжміський транспорт і відкриють садочки
Поділіться.

Залиште відповідь