Карантинні показники на Київщині нормалізувалися, але про послаблення не оголошують

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Київській області показники, завдяки яким вирішують долю регіону щодо посилення чи послаблення карантину, вже в межах норм. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив очільник Київоблдержадміністрації Василь Володін. Однак обласні чиновники не повідомили про будь-які рішення щодо послаблення карантину.

Як зазначив Василь Володін, на сьогодні на Київщині такі показники:

 • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 20,97 % (норма – менше 50 %);
 • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та імуноферментного аналізу (ІФА) становить 38,33 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів (норма – не менше 24);
 • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 6,42 % (норма – не більше 11 %);
 • показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більше як 9,1 % (норма – не більше 10 %).

Нагадаємо, згідно з новою схемою, рішення про посилення карантину виносять у випадку не відповідності нормі хоча би одного з чотирьох показників.

Рівно тиждень тому показник динаміки зростання випадків інфікування перевищував норму вдвічі, а на момент посилення карантину, ввечері минулої п’ятниці, – у понад 5 разів.

Зазначимо, згідно з новою схемою запровадження посилення карантину, рішення про посилення протиепідемічних заходів можливо скасувати не раніше ніж через 7 днів від дня його ухвалення з урахуванням результатів оцінення поточної епідемічної ситуації в регіоні.

Що обмежили на цей час

Нагадаємо, відповідно до подання головного санітарного лікаря області, комісія вирішила з п’ятниці, 26 червня обмежити на Київщині:

 • проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) у приміщеннях, встановити максимально допустиму кількість осіб – 10, за умови дотримання епідеміологічних правил;
 • час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності скоротити до 22 години.

Крім того, посилено контроль за:

 • дотриманням протиепідемічних заходів при здійсненні регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні;
 • дотриманням протиепідемічних заходів на ринках;
 • у закладах торгівлі та харчування;
 • дитячих дошкільних навчальних закладах;
 • безумовним виконанням суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів під час погіршення протиепідемічної ситуації в області.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

 1. На Київщині посилили карантин
 2. На Київщині можуть посилити карантин: показники захворюваності вже перевищені. РОЗ’ЯСНЕННЯ
 3. Садок «Калинка» вийшов із карантину: мають запрацювати 5 груп
 4. Дитячі табори не відкриють до серпня. ВІДЕО
 5. COVID-19: ЄС не відкриє кордон для українців?
Поділіться.

Залиште відповідь