Кількість радіоточок зменшується, але фінансування збільшується, — виконком затвердив Програму радіомовлення на 2019-й

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У вівторок, 27 листопада, на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення схвалити Програму діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного мовлення на 2019 рік. Сума фінансування складає 1 млн 500 тис. грн, що перевищує торішній показник майже в півтора рази, в той час як кількість радіоточок продовжує невпинно зменшуватися.

Торік під кінець грудня Броварська міська рада затвердила програму діяльності та фінансової підтримки міськрайонної редакції радіомовлення на 2018 рік. Як і було запропоновано, депутати виділили 1,026 млн грн (із них за рахунок району — 652,1 тис. грн). Цього року на 2019 рік виконком пропонує затвердити суму фінансування ще більшу — 1,500 млн грн (за рахунок району лише 527,9 тис. грн). Для порівняння, у 2017 році броварське радіо профінансували лише на 342 тис. грн (згодом дофінансувавши до суми в 502 тис. грн), а у 2017 році200 тис. грн.

Графік збільшення фінансування по роках

Левова частка фінансування, а саме 789 тис. грн, йде на виплату заробітної плати, більш ніж половина якої — 405 тис. грн — це надбавки, премії та матеріальна допомога.

Нарахування на заробітну плату

Директор Броварської редакції міськрайонного радіомовлення Наталія Кривобок розповіла про поточну кількість слухачів: “Укртелеком надав кількість радіоточок — 1477. На сьогоднішній день ми подали документи до Укрчастотнагляду для отримання висновку щодо можливості отримання FM-частоти. Коли буде отримано висновок від них, тоді дається 110 днів на отримання ліцензії. Схожа ситуація в Борисполі, ми йдемо з ними на рівних. Цього року вони продовжили ліцензію на дротове мовлення, в них залишилося лише 800 радіоточок. Близько року в них зайняло саме отримання ліцензії.”

Директор Броварської редакції міськрайонного радіомовлення Наталія Кривобок

Графік зменшення кількості радіоточок по роках

З кожним роком кількість радіокористувачів невпинно зменшується. Так, лише порівняно з минулим роком кількість абонентів зменшилась на 1023 радіоточки.

Ще програма на 2018 рік передбачала перехід броварського радіомовлення на FM-частоти, у 2019 році  планує придбання обладнання та предметів довгострокового користування для FM-мовлення, а також  моноблоків та ноутбуків, на загальну вартість 362 тис. грн.


Як і раніше, журналісти обіцяють транслювати рубрики «Історія рідного краю», «Броварщина літературна», «Таланти Броварщини», «Юридичний вісник», «Світ очима дітей», «Соцзахист інформує» та інші.
У разі необхідності редакція міськрайонного радіомовлення готуватиме для трансляції термінові повідомлення про природні та техногенні небезпеки. Міський голова наголосив, що найголовніша функція дротового радіомовлення саме оповіщення населення у випадку надзвичайних ситуацій.

Поділіться.

Залиште відповідь