Київ збільшить свої межі за рахунок земель Броварщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутати Київської міської ради затвердили проєкт землеустрою щодо зміни меж міста Києва. Відповідно до рішення, територія столиці може збільшитися на 2771,1415 га за рахунок земель Броварського, Бориспільського, Обухівського районів і міста Вишгорода. Водночас, місто має передати до складу земель Київської області 55,4 га. Про це йдеться на офіційному порталі КМР.

Як зазначено в повідомленні, за даними Департаменту земельних ресурсів, із 1989 року і до сьогодні межі міста Києва не змінювались. А за останні 28 років були відсутні документи про їх зміни. У вересні 2019 року знайшлися офіційні дані про встановлення та закріплення межовими знаками меж міста Києва.

Роботу виконував Укрдержінститут інженерно-геодезичних вишукувань та знімань «УкрДІІГіс» у 1989-1990 роках. На підставі саме цієї інформації розробили проєкт зміни меж Києва.

У разі обміну землями, Погребська сільська рада Броварського району передасть до складу Києва 565,1448 га − північну частину Труханового острова до місця впадання Десни в Дніпро. Натомість Броварський район отримує з меж Києва землю площею 5,1904 га:

  • Зазимська сільська рада отримає 0,9144 га;
  • Пухівська сільська рада отримає 0,9074 га;
  • Калинівська сільська рада отримає 3,3686 га.

Після обміну землями площа Києва збільшиться на 27 кв. км і становитиме 853 кв. км.

Карта києва, план

Читайте також: Пухівка, що блокувала створення Придеснянської громади, ініціює створення … Придеснянської ОТГ

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply