Кладовища Броварів і Київщини закриті до кінця карантину

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Влада Київської області вирішила повністю закрити цвинтарі на територіях міст, сіл і селищ на період дії карантину. Таке рішення ухвалене ще 17 квітня, зазначає КОДА.

Зазначимо, на Великдень, 19 квітня, до «старого» кладовища на вул. Ярослава Мудрого можна було вільно пройти. Водночас усі віднайдені проходи «нового» за залізницею – закриті.

карантин, оголошення, кладовище

На входах до «нового» цвинтаря висять попередження про заборону входу

У повідомленні КОДА зазначено, що дія рішення не поширюється на проведення поховань – відповідно до норм, встановлених на час карантину.

Рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій задля безпеки і здоров’я громадян, відвернення загрози та запобігання поширенню COVID-19.

Зауважимо, 15 квітня міський голова Броварів Ігор Сапожко переніс поминальні заходи на кладовищах на 6 червня або на післякарантинний період, про що повідомила Броварська міська рада.

Спочатку обмеження на вхід мали стосуватися лише Великодня та кількох поминальних днів наступних вихідних, понеділка і вівторка. Однак, згодом дію рішення поширили на всі дні по 28 квітня.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також:

  1. Карантин продовжать до 12 травня, але обмеження послаблять – МОЗ
  2. Пандемія COVID-19 як привід захопити більше влади. ДОСЛІДЖЕННЯ
  3. Карантинні обмеження Кабміну – неконституційні й незаконні, – правозахисники
  4. Посилення карантинних заходів: хто найпершим опиниться під «прицілом» поліції. ВІДЕО
  5. Жорсткіші карантинні обмеження: відповіді на 16 найпоширеніших запитань
Поділіться.

Залиште відповідь