Коли батько вдома: як татові пограти з дитиною

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Більшість чоловіків беруть на себе відповідальність за матеріальне забезпечення родини, але небагато з татусів знають, як розважити свою дитину. Які ж є варіанти ігрового спілкування батька та дитини, цікаві для обох? У першу чергу, треба розуміти, що сумісне дозвілля залежить від віку дитини, адже в півроку та в шість дитина, звичайно, цікавиться зовсім різними речами, зазначає Обозреватель.

Від півроку до 1,5 років. Вік, коли малюка цікавлять яскраві іграшки та все, що може видавати якісь звуки. Основне завдання тата — маніпулювати іграшками, привертаючи увагу дитини. Треба лише пам’ятати про важливість емоційного наповнення та зацікавленість до заняття.

Від 1,5 до 3 років. У цьому віці вже можна щось робити разом — малювати, ліпити, гратися в конструктор. Важливо лише одне — робити все це разом.

Від 3,5 до 5 років. Вік, коли для батька відкривається величезний простір для будь-яких варіантів дозвілля з дитиною. Час освоювати сюжетно-рольові ігри — з сином можна пограти у детективів, а у донечки побути клієнтом перукарні. Окрім того, у цьому віці можна грати у спортивні ігри з м’ячем, потроху освоювати двоколісний велосипед та роликові ковзани.

Після 6 років можна привчати дитину до настільних ігор, де важливий не стільки сам ігровий процес, скільки результат. А якщо грі навчатиме тато, приводів пишатися ним буде вдвічі більше.

Поділіться.

Залиште відповідь