Колишній арбітражний керуючий ДП «Радіопередавальний центр» Сергій Буличов попри те, що його ім’я фігурує у скандалі з 94 га землі, досі не позбавлений свідоцтва і має можливість працювати на своїй посаді.

Про це стало відомо під час відкритого виїзного засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації щодо стану справ стосовно повернення нерухомого майна Радіопередавального центру до державної власності.

Нагадаємо, що Буличов фігурує у справі, за якої землі РПЦ, що знаходилися в державній власності, опинилися в руках приватних підприємців.

«Спостерігаючи за діяльністю пана Буличова, я направив депутатський запит Міністерства юстиції, яке дало розпорядження на територіальний підрозділ Київської області перевести перевірку його діяльності. Мною була надана інформація щодо діяльності пана Буличова, включно з рішенням Вищого господарського суду, в якому було зафіксовано порушення законодавства з його боку», — розповів на засіданні Павло Різаненко.

рпц

Через деякий час народному депутату надійшла відповідь про те, що стосовно Сергія Буличова здійснена перевірка, однак, за словами Різаненка, результати цієї перевірки здалися дуже дивними.

«Ці результати виглядають дуже дивними, оскільки перевірка в дійсності не була здійснена, а просто органом, який наглядає за його діяльністю, був надісланий відповідний лист пану Буличову, на який той не відреагував. А вже кваліфікаційна комісія арбітражних керуючих, подивившись на цей смішний акт, відмовилася притягувати Буличова до відповідальності», — розповів Різаненко.

Заступник голови комісії звернувся до присутньої на засіданні представниці Міністерства юстиції із запитанням — як так сталося, що він надав документи, де судом встановлено порушення законодавства і жодних додаткових розслідувань не треба було проводити, а при цьому Буличов досі залишається арбітражним керуючим.

«Вашим керуючим не потрібно нічого було вже розслідувати, потрібно просто взяти ці документи до відома. Я ще цікавився чи є доступ до матеріалів справи вищого господарського суду? Мені відповіли — так, ми законом наділені правом доступу до справи про банкрутство. Крім того, я надав ще й копії документів. Тож у мене запитання: як так сталося, що є встановлений факт порушення закону арбітражним керуючим, а він досі є арбітражним керуючим?», — звернувся народний депутат до представниці Мінюсту.

мінюст

Крім того, Різаненко повідав, що Буличов на сьогодні є арбітражним керуючим підприємства «Білоцерківський воєнторг», а далі, зі слів депутата, виявилося, що діяльність Буличова на білоцерківському підприємстві дуже схожа на діяльність на Радіопередавальному центрі. «Там теж кримінальне провадження, триває слідство, так само шукають, де ділося майно. Пан Буличов є й досі арбітражним керуючим чи ні?», — повторив запитання народний депутат.

Як розповіла представниця Мінюсту, на сьогодні свідоцтво Буличова дійсні. «Щодо перевірки арбітражних керуючих підприємств, то її процедура встановлена порядком контролю за діяльністю арбітражних керуючих, на підставі якого ми діємо і проводиться перевірка», — сказала представниця Мінюсту.

Коли ж до Різаненка долучилися із запитанням інші члени комісії — чому ця людина й досі не позбавлена ліцензії, представниця Мінюсту дещо розгублено і плутаючись у словах, все ж таки пообіцяла, що стосовно Сергія Буличова будуть зроблені належні висновки.

Також члени комісії зійшлися на думці про те, що на наступному засіданні комісії обов’язково мають бути присутні і відзвітуватися міський голова Ігор Сапожко та начальника начальник управління містобудування та архітектури Лілія Рибакова.

Зокрема, народний депутат України Павло Різаненко нагадав, що свого часу міським головою без попереднього оприлюднення, з голосу було внесено пропозицію змінити порядок денний і включити питання щодо зміни цільового призначення землі РПЦ. Також Павло Олександрович висловив переконання, що головний архітектор міста не могла не розуміти, що винесення питання зміни цільового призначення на розгляд міської ради є неправомірним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: