Колишній заступник Сапожка призначений на посаду керівника КП «Броваритепловодоенергія»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У четвер, 6 квітня, працівникам КП «Броваритепловодоенергія» представили нового керівника. Ним виявився Василь Андрєєв – колишній зам міського голови Броварів, який після зміни складу заступників у березні 2016-го отримав посаду комерційного директора КП «Броваритепловодоенергія»

Як повідомлялося раніше на сайті «Трибуна-Бровари», 4 квітня вже колишній керівник КП «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Зазначимо, Сергій Сафронов не отримав жодної іншої посади в КП, а відправився «на біржу праці», що здивувало працівників «Броваритепловодоенергія», оскільки його характеризують як хорошого фахівця.

Говорити з «Трибуною-Бровари» про своє призначення Василь Андрєєв відмовився. А шкода, адже жодних відповідних розпоряджень на сайті Броварської міськради чи на сайті КП «Броваритепловодоенергія». Про призначення ЗМІ та уважні депутати могли дізнатися лише з Розпорядження міського голови від 06.04.2017 №57-ОД “Про утворення штабу по ліквідації аварії на центральному колекторі”, де Андрєєв вже зазначений як директор КП «Броваритепловодоенергія».

Поділіться.

Залиште відповідь