Комісія по фінансовій діяльності басейну ЗОШ №9 продовжує роботу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

12 вересня о 14.00 в приміщенні «Оздоровчо-реабілітаційного центру» (басейн ЗОШ №9) продовжить роботу робоча група з питання вивчення фінансово-господарської діяльності ОзРЦ. Про це виданню «Трибуна-Бровари» розповіла голова робочої групи, депутат Ірина Веремчук.

Нагадаємо, що створення комісії пов’язане з інформацією, яка звучала останні півроку по боргах комунального підприємства, а мета — проаналізувати як ОзРЦ працював по доходах і витратах, проаналізувати рентабельність підприємства, щоб для ефективного використання басейну долучити інші школи.

За період роботи у червні-липні комісії вдалося встановити суму кредиторської заборгованості (сальдо) на 1 червня 2016 (складає 1,7 мільйона гривень).

Борги басейну були виявлені такі: ПДВ — 220 тис. грн. (борг з 2014р.), ПДФО — 100 тис. грн., штрафні санкції за Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) — 55 800 грн., пеня за ЄСВ — 67 400 грн.

веремчук

Депутат Ірина Веремчук

Ще цікавий момент: до рук пані Веремчук потрапив договір 2010 року між пані Кияшко (дівоче прізвище Олени Семенюк на той час) і паном Сергієм Федоренком (депутат Броварської міської ради VI скликання, колишній член Партії регіонів, екс-директор КП і приватного підприємства «Феско», яке орендувало частину приміщень ). Підприємству надавалося обладнання в оренду, орендна плата якого була набагато меншою ніж щомісячні витрати по амортизації. Це, за словами пані Веремчук, автоматично призводило підприємство до збитковості.

Як розповіла депутат Ірина Веремчук, на засідання робочої групи 12 вересня запрошено представника управління освіти і науки Броварської міської ради для того, щоб спільно виробити систему залучення в басейн учнів не лише ЗОШ №9, а й інших шкіл.

Поділіться.

Коментарі закриті.