Комісія по розслідуванню діяльності «Оздоровчо-реабілітаційного центру»: коли стартує — невідомо

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міський голова Ігор Сапожко відреагував на протокольне доручення сесії міської ради і видав розпорядження про створення робочої групи для вивчення стану господарсько-фінансової діяльності КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр».

До робочої групи увійшли винятково депутати:

— Петро Бабич (УКРОП);

— Олег Берестовий («Демократичний Альянс»);

— Ірина Веремчук («Солідарність»);

— Борис Дудко («Батьківщина»);

— Вікторія Коваленко («Радикальна партія Ляшка»);

— Тетяна Крилова («Самопоміч»);

— Вадим Мутило (позафракційний);

— Лідія Сенько («Єдність»);

— Максим Семенов (позафракційний);

— Олег Шевчук («Свобода»);

Нагадаємо, що першим, хто звернув увагу на високі цифри по боргам «Оздоровчо-реабілітаційного центру» на затвердження депутатам, була представниця «Самопомочі» Тетяна Крилова. Було це у грудні 2015 року, коли Управління освіти і науки Броварської міської ради на чолі з Володимиром Онищенком запросило з бюджету на відшкодування витрат на комунальні послуги з проведення занять плавання у КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» 900 тисяч гривень.

Тоді ж депутат Олег Берестовий («Демократичний Альянс») опублікував документи, які засвідчували про те, що бухгалтери та адміністрація залишалися працювати і при директорі Олені Семенюк, і при директорі Олегові Лісогорові (відомий український спортсмен, багаторазовий чемпіон світу з плавання).

Уже в травні-червні питання про виділення ще 720 тисяч гривень «вела» депутат Ірина Веремчук («Солідарність»), вказуючи на різні неточності та невідповідності у цифрах та інформації, що її надавала директор басейну ЗОШ №9 Олена Семенюк.

На останніх засіданнях бюджетної комісії активно долучався до розгляду питання про виділенню коштів на борги басейну і депутат Вадим Мутило (позафракційний).

Усі ці депутати справедливо увійшли до комісії. Водночас, як стало відомо «Трибуні-Бровари», не виключено, що міський голова Ігор Сапожко буде наполягати, щоб очолив комісію Петро Бабич (УКРОП), депутат, який на останній сесії був обраний секретарем міської ради за його поданням.

Тепер комісія повинна якомога швидше зібратися і розпочати свою роботу, оскільки зволікання в часі може бути на руку нечесним ділкам, які довели басейн до боргів. Звісно, якщо в цьому присутній суб’єктивний фактор, адже, цілком можливо, що причиною боргів є об’єктивні причини. Тож і мусить комісія в усьому розібратися.

В апараті ради, куди зателефонував кореспондент «Трибуни-Бровари» зазначили, що дата першого засідання робочої групи ще не визначена.

Поділіться.

Коментарі закриті.