Комісію з питань правопорядку очолить Скотніков, а ЖКГ — Саук?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Комісію з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та інформаційної політики може очолити депутат від фракції «Самопоміч» Юрій Скотніков. Така пропозиція прозвучала під час сьогоднішньої, третьої за ліком, робочої зустрічі депутатського корпусу міської ради та мера Броварів Ігоря Сапожка.

Нагадаємо, що Юрій Скотніков являється лідером Громадського формування «Правопорядок», яке відповідає за забезпечення правопорядку у місті та неодноразово проявляв себе як активний борець з незаконною торгівлею та розміщенням МАФів тощо.

Ще одна пропозиція, яка прозвучала, тепер уже від від «Демократичного Альянсу» — Андрія Саука на посаду голови Комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та приватизації.

Андрій Саук — голова ОСББ Василя Симоненка та голова Ресурсного центру ОСББ міста Бровари, який проявив свої організаторські здібності в системі броварських ОСББ та житлово-комунальному господарстві Об’єднань багатоквартирних будинків, зокрема, перетворивши ЖК «Купава» на один із зразкових у місті.

Зазначимо, що ці кандидатури прозвучали лише як пропозиції і будуть проходити процедуру обговорення та затвердження.

Можливо, щодо цих пропозицій, як і до персонального складу комісій конкретика з’явиться на четвертому робочому засіданні, яке відбудеться у п’ятницю 6 листопада.

Поділіться.

Коментарі закриті.