Комітет визволення політв’язнів про обшук у квартирі броварського свободівця: «Це свавілля!» (+фото)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У квартирі свободівця та бійця «Карпатської Січі» Сергія Бойка під час обшуку нічого протизаконного не виявлено. Про це у коментарі кореспонденту видання «Трибуна Бровари» заявив, посилаючись на слова слідчого слідчо-оперативної групи Печерського РУ ГУ МВС України в місті Києві, народний депутат України (фракція «Батьківщина») Ігор Луценко.

«Не знаю, чи була мета виявити щось законне чи ні, але так розумію, що слідчі були зацікавлені вилучити якісь носії інформації, які, можливо, їм знадобляться», — зазначив Луценко.

В той же час заступник голови Комітету визволення політв’язнів Тетяна Близнюк розповіла про те, що коли доброволець АТО Сергій Бойко вчергове поїхав до зони бойових дій (зараз нібито знаходиться у Пісках), ним активно зацікавилися правоохоронні органи. «У нас були відомості про те, що його викликають представники так званих правоохоронних органів. І ось зараз це все завершилося таким свавіллям, коли без представника захисту перевертають його квартиру. Найбільше обурює те, що не знаходячи нічого протизаконного, правоохоронці вилучають комп’ютерну техніку та мобільні телефони. Вважаємо, що це свавілля», — сказала Тетяна Близнюк.

За переконаннями представника Комітету визволення політв’язнів, такі обшуки проводяться для того, щоб залякати громадських активістів, аби ті боялися проводити акції протесту. «За таких обставин інший активіст сто разів подумає, чи йти на акцію чи ні», — додала Близнюк.

А ось молодший брат Сергія Бойка — 15-річний Олег розповів про те, що коли він відкрив двері правоохоронцям, до квартири забігли люди з автоматами і поклали його на підлогу. «Спочатку люди з автоматами шукали Сергія, а не знайшовши, вийшли з квартири. Після чого почався обшук. Казали, що на це мають право, але мені жодних документів не показували. По завершенню обшуку просили, щоб мама підписала протокол», — розповів Олег.

Коли слідчо-оперативна група сідала в автомобіль з міліцейськими номерами, заступник голови Комітету визволення політв’язнів Тетяна Близнюк на камеру заявила: «Наразі в машині вивозиться награбоване у Сергія Бойка. Речі беруть похапцем і тікають, не називаючись. Це вже свідчить про те, що обшук був проведений незаконно».

Поділіться.

Коментарі закриті.