«Комунальна» комісія: скасування дозволів на перепланування та сумна мелодія броварської «Трембіти»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На відміну від бюджетної на засіданні «комунальної» комісії був наявний кворум і вона змогла розпочати свою роботу.

Проект рішення міської ради «Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків» «без змін» та майже без обговорення був рекомендований присутніми до розгляду на сесії 22 червня.

Щодо надання дозволу на списання комунального майна депутати також рекомендували винести проект рішення до розгляду та все ж представники депутатського корпусу хочуть перевірити до погоджувальної ради списки з переліку на списання майна на визначених об’єктах.

Погодили з внесеними змінами члени депутатської комісії надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади міста Бровари. У разі схвалення проекту рішення сесією Управління житлово-комунального господарства передасть на баланс КП «Бровари-Благоустрій» чотири об’єкти завершеного будівництва (водовідвід  на перехресті Пушкіна-Благодатна, дощова каналізація по вул. Симона Петлюри і два світлофори на Торгмаші) та  КП «ЖЕК-2» один об’єкт – проїзд до ДНЗ «Теремки». В рамках проекту відділу капітального передадуть об’єкт капітальних інвестицій «Капітальний ремонт шляхопроводу через залізничні колії по вул. Кутузова в м. Бровари Київської обл.», а також п’ять об’єктів будівництва, пов’язаних з реконструкцією першої черги вулиці Київська.

У зв’язку зі змінами в законодавстві виникла необхідність приведення до відповідності регуляторних актів Броварської міської ради, а саме – підтвердження втрати чинності. Порядку перепланування та/або переобладнання житлових приміщень. Після прийняття рішення сесією подібні дозволи Управління житлово-комунального господарства видавати не буде.

Щоправда, як повідомила начальник управління Галина Плотнікова, при втручання у несучі конструкції дозвільна система зберігається, але подібний проект не буде «переплануванням», а буде «реконструкцією». На зауваження депутатів про те, що під виглядом «бездозвільних» перепланувань можуть проводити реконструкції чиновниця зазначила, що відповідальність за подібні дії несе проектна організація і при подальшому виготовленні документів на житлове приміщення бюро технічної інвентаризації має звертати на незмінність несучих конструкцій увагу.

Ще один проект УЖКГ, який «без змін» підтримала депутатська комісія, це коригування програми капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду та благоустрою міста Бровари на 2017 – 2021 роки, затвердженої рішенням сесії Броварської міської ради від 22.12.2016 року №429-23-07 із змінами та доповненнями. Зміни кошторису програми «тягнуть» за собою додаткове фінансування на більш ніж 16 млн гривень. Серед заходів, які планується реалізувати за ці кошти є капремонт системи водопостачання та водовідведення по вул. С. Москаленка, утеплення фасадів по вул. Л.Українки та Короленка, виконання робіт по герметизації швів, проектні роботи по утепленню фасадів, капітальні ремонти та експертне обстеження ліфтів, проектні роботи по ремонтам під’їздів.

Найбільш суперечливим став для депутатів проект рішення міської ради «Про внесення змін в рішення Броварської міської ради від 21.07.2011 №233-10-06 «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари гуртожитку по вул. Гагаріна,12-А та ДНЗ «Трембіта» та від 18.08.2011 №305-11-06 «Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари ДНЗ «Трембіта».

До виконавчого комітету Броварської міської ради листом від 14.03.2017 №11-07-1378 звернулось Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області з проханням привести у відповідність розпорядчі документи Броварської міської ради по передачі у комунальну власність територіальної громади м.Бровари ДНЗ «Трембіта» по вул. Гагаріна,14-А та бульв. Незалежності 8-А, оскільки дозвіл на передачу будівлі ДНЗ по вул.Гагаріна,14-А РВ ФДМУ не надавало (лист від 29.04.2011 №08-11-793).

Тому в новій редакції рішення депутатам пропонувалось вилучити будівлю по вул. Гагаріна 14-А. Начальник відділу комунального майна пояснила, що мова йде про одне з приміщень ДНЗ «Трембіта», що мало 2 підрозділи – по бульв. Незалежності, 8 та вул. Гагаріна 14-А. Судові розгляди за приміщення садочку між заводом БЗБК та броварською міською радою тягнуться не один рік.

Нагадаємо, що міська рада виграла судову справу до Броварського заводу будівельних конструкцій щодо приміщень ДНЗ «Трембіта». Але попри заперечення депутатів та мешканців рішенням сесії БМР у господарче відання було передано гуртожиток по вул. Гагаріна, 12-А.

На засіданні профільної комісії 25 квітня 2017 року заступник міського голови Григорій Голубовський повідомив депутатам про те, що «якщо ми поставимся з розумінням до потреб заводу (завод БЗБК — прим. Т-Б.), то й завод тоді обіцяє піти на зустріч нам».

«На зустріч» заводу БЗБК на сесії 11 травня пішли наступні депутати:

Нарікаючи на власну довірливість сьогодні члени комунальної комісії, головним чином ті, що голосували за передачу в господарче відання гуртожитку БЗБК, виступили проти розгляду даного проекту на сесії та запропонували зняти його з порядку денного. Члени комісії навіть пропонувати скасувати своє попереднє рішення про закріплення господарчого права гуртожитку по вул. Гагаріна 12-а, проте протокольно свої наміри не зазначили.

Остаточна доля даного проекту рішення після погоджувальної ради має вирішитись на червневій сесії.

Поділіться.

Залиште відповідь