Комунальники «отримали на горіхи» за невивіз сміття та холод в оселях

Pinterest LinkedIn Tumblr +

4 січня відбулася розширена оперативна нарада за участі міського голови Ігоря Сапожка. Нарада відбулася за участі начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів, представників комунальних та виконавчих служб. Питань назбиралося виявилося чимало, і доволі гострих.

«Комунтранс-Бровари» і вивіз сміття — робота незадовільна

Однією з головних тем засідання стала неякісна робота комунальних та виконавчих служб. Саме з цієї причини на нараду було запрошено представників ЖЕКів Броварів. Доповідачі, зокрема щодо питання вивезення сміття під час новорічних свят, розповіли, що на багатьох вулицях сміття вивозилося лише від двох-трьох будинків, багато вулиць взагалі залишилися «безгосподарними». До речі, у соціальних мережах броварчани теж активно обговорюють тему невчасного і неякісного прибирання сміття перевізником, виставляючи на всезагальне обговорення фото зі «сміттєвою красою».

сміття-4

У соцмережах мешканці вказують, що така ситуація була уже 29 грудня

сміття-3

сміття

А ось такі “шедеври на снігу” можна бачити після Нового року

Відзначимо, що під час наради міський голова Ігор Сапожко сказав, що з фірмою, яка займається у місті вивезенням сміття — ТОВ «Комунтранс-Бровари», потрібно переглядати стосунки і «більш рішуче вирішувати питання перевізника».

Де електрики?

Ще однією проблемою у святкові дні стала робота Броварського районного підрозділу ПАТ «Київ обленерго».

За інформацією Сапожка, працівники БРП не виїжджали на виклики до дитячого закладу «Лісова казка», 31 грудня до мікрорайону «Зелена галявина», по вулиці Гонти та по інших заявках.

Міський голова дав доручення начальнику управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради Галині Плотніковій провести повний аналіз роботи РЕМу Броварах та налагодити оперативне реагування на звернення громадян до служб міста.

Про міст на Торгмаш

На мосту, що з’єднує вулицю Ярослава Мудрого (колишню Кірова) з районом Торгмаш, є проблема нечітких знаків, які вказують на те, що рух по мосту визначений як односторонній. На цьому акцентував увагу директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

благоустрій

Андрій Василенко

«Місцеві жителі вже звикли до знаків на мостах і до того розведення руху, а ось приїжджі водії фактично таких знаків не бачать — вони просто маленькі», — сказав Василенко.

Акцизи на алкогольні та тютюнові вироби: що хочу, те й роблю?

Зачепили й тему акцизних зборів на алкогольні та тютюнові вироби. Зокрема, начальнику фінансового відділу Наталі Постернак та начальнику управління економіки Миколі Загуменному було доручено створити робочу групу, яка проаналізує сплату акцизного збору від реалізації алкогольних, тютюнових виробів та паливно-мастильних матеріалів у місті Бровари. Мовляв, мало того, що не вчасно сплачується акцизний збір, то ще й є випадки, коли продавці самовільно встановлюють розміри акцизного збору, як їм самим заманеться.

Окрім зазначених питань згадали й про зниження температури повітря в оселях та установах. Така тема виявилася доволі актуальною. Зокрема, броварчани в соцмережах жалілися, що температура повітря в квартирах не перевищує 12 градусів.

Поділіться.

Коментарі закриті.