Конкурс дитячих фільмів: запрошують дітей 7-14 років

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголошує четвертий конкурс короткометражок. До участі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Десять фільмів-фіналістів покажуть у містах учасниках-фестивалю 6 червня, а переможці отримають нагороди, повідомляє ДержКіно України.

До участі у конкурсі приймаються фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку ТУТ.

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятку фіналістів, обрану селективною комісією, оголосять 19 травня 2020.
Десять фільмів-фіналістів покажуть у містах-учасниках фестивалю у рамках VІІ «Чілдрен Кінофесту». 7 червня під час церемонії закриття фестивалю за участі юних авторів фільмів буде названо переможців конкурсу:

  • найкращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн.;
  • приз глядацьких симпатій, що отримає 10 000 грн.;
  • найкращі дитячі фільми у категоріях 7-10 та 11-14 років, які нагородять дипломами та по 5 000 грн.

Наступний «Чілдрен Кінофест» пройде з 29 травня до 7 червня 2020 року. Подія відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно та ОТП Банку Україна.

Читайте також:

1.Еліна Іващенко: «Моя мрія – перемогти в “Х-факторі”»

2. Євробачення-2020: нові умови відбору учасників

Поділіться.

Залиште відповідь