28 Nov 2020, 4:14 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

709,701 Інфіковано
12,093 Померло
335,135 Одужало

Конкурс на маршрутки №№ 4 і 7 перенесли, подався один перевізник

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У конкурсі на міські автобусні перевезення за новими маршрутами №№ 4 і 7 подав заявку лише один претендент – Броварське АТП-13209. Підбивати підсумки «змагання» мали вже 20 жовтня. Однак, засідання перенесли 3 листопада через відсутність кворуму. Про це повідомляють в УБЖКГІТ і йдеться в учорашньому рішенні виконавчого комітету Броварської міської ради.

Як розповів «Трибуні» секретар конкурсної комісії Геннадій Гончар, участь у конкурсі візьме лише один претендент – Броварське АТП-13209. На які саме маршрути він претендує стане відомо після розкриття конкурсної пропозиції. Тобто – 3 листопада, якщо засідання відбудеться.

Підбивати підсумки мали ще 20 жовтня. Однак – не зібрали кворуму. Зі слів в. о. начальниці УБЖКГІТ Оксани Семеник, із 16 членів конкурсного комітету з’явилися лише п’ятеро. Як повідомили в управлінні, у деяких випадках причини неявки були поважні, а в деяких – невідомі.

Нагадаємо, маршрут № 4 має з’єднати район «Зеленого папуги», центр і Масив. А № 7 – Броварську багатопрофільну клінічну лікарню, Масив і Торгмаш.

7-ий і 4-ий: у Броварах планують запустити нові маршрутки. СХЕМА

Конкурс на маршрути №№ 4 і 7, які розробили цього року, проводять уже не вперше. Влітку, як зазначали представники УБЖКГІТ, на конкурс ніхто не подався. Аби привернути увагу перевізників управління навіть зробило опитувальник у Фейсбуку.

Пульсоксиметр

Нагадаємо, нещодавно перевезення на внутрішньоміських маршрутах №№ 3, 5 і 10 перезатвердили на 5 років, а не на 1 рік, як планували перед тим. Водночас протягом року запланували розробити та затвердити зовсім нові маршрути, які відповідатимуть потребам пасажироперевезень.

Читайте також

  1. У Броварах розроблятимуть нові міські маршрути перевезень замість наявних – Сапожко
  2. Запрацювала маршрутка № 707: Торгмаш – Об’їзна дорога – «Лісова»
Поділитись

Leave A Reply