Конкурс на посаду завідуючих дитсадків: стали відомі кандидати

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У вівторок, 11 жовтня, відбудуться два конкурси на посаду завідуючих дитячих навчальних закладів. Про це виданню «Трибуна-Бровари» розповіла член Громадської ради при управлінні освіти Надія Лещик. У дитячому навчальному закладі «Золота рибка» процедура конкурсу відбудеться о 13.00. У дитсадочку «Калинка» — о 14.00.

Перед цим кандидати презентують себе перед трудовим колективом, розкажуть про свої надбання та плани на майбутнє. Кандидат на посаду завідуючого в дитсадочку «Золота рибка» — Юлія Миколаївна Трохимець, яка працює практичним психологом у цьому ж закладі. Претендент на посаду завідучого у «Калинці» — Наталія Олександрівна Іванюк — є методистом у ДНЗ «Ластівка».

Відзначимо, що цього року вперше буде застосована процедура таємного голосування колективу дитсадків. За результатами зборів до конкурсної комісії буде подано протокол, у якому шляхом таємного голосування визначиться питання рекомендації на посаду керівника навчального закладу кандидатури того чи іншого претендента. Про це вказується у Порядку призначення на посаду керівника навчального закладу Броварської міської ради Київської області.

Поділіться.

Залиште відповідь