Конкурс на посади заступників міського голови чи знущання?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

23 листопада. 13.00. Рухаюся коридорами Броварської міської ради в надії знайти фахівців, які розкажуть мені, журналісту — а що ж далі?

Що далі? Робочі зустрічі депутатів і міського голови у п’ятницю 20 листопада закінчилися. Ніхто конкретно не сказав — коли будуть наступні зустрічі, засідання, коли розпочнеться робота постійних комісій і т. д. і т.п.

Запам’яталося, що міський голова Ігор Сапожко на засіданні обернувся до представника юридичного відділу міськради і через плече сказав: «Підготуйте на понеділок 23 листопада на офіційний сайт міськради Положення про конкурс на посади заступників міського голови». Представник юридичного відділу кивнула, мовляв, зрозуміло, буде зроблено.

Нагадаємо, що по законодавству проводити конкурс на посади заступників міського голови зараз неможливо. Однак, депутати та міський голова дійшли згоди провести неформальний конкурс, метою якого буде — дати можливість мешканцям майже 100 тисячного міста заявити про себе, а вже право рекомендувати ту чи іншу кандидатуру на затвердження депутатським корпусом залишити за міським головою.

І ось о 13.00 обходжу кабінети — намагаюся знайти інформацію про подальшу роботу міської ради як депутатського корпусу, про конкурс по заступниках.

Хтось не знає, хтось направляє в інші кабінети. У приймальні кажуть: «Ініціатива щодо таких зустрічей по-факту йде від міського голови, він зараз на виїзді, він в роботі».

У коридорі зустрічаю лідера партійного списку Радикальної партії Олега Ляшка Вадима Андрієвського. Вадим Анатолійович теж збентежений: «А що ж далі? Куди рухаємося? Які засідання чи зустрічі?».

У юридичному відділі зазначають: «Буде сьогодні на сайті Положення про конкурс по заступниках! Якщо не будуть заходити постійно, дадуть працювати, зараз завершимо готувати проект і виставимо на сайт».

15.45. Соціальна мережа Facebook. Депутат Броварської міської ради Юрій Чередник на своїй сторінці пише про те, що віднайшов на офіційному сайті оголошення про «прийом документів на посади».

Усі спроби знайти оголошення зі стартової сторінки Броварської міської ради — марні. Немає на титульній сторінці жодного посилання!!! Жодного!!!

Мушу набирати пана Чередника, питати: «Як Ви знайшли інформацію з титульної сторінки?».

Виявляється: треба на стартовій сторінці зайти в розділ «Оголошення» і буде… стаття «Оголошується прийом документів на посади»!

Жодних посилань на титульній сторінці!!! Жодного вказування на те, що оголошення вивішено!!! Хоча формально — умова виконана: об’ява вивішена на офіційному сайті.

Хіба в апараті міського голови сидять бовдурі чи дурні, які не розуміють, що елементарна подача офіційних матеріалів передбачає їх посилання на стартову сторінку???

Якщо там сидять бовдурі чи дурні, які відповідальні за виставлення інформації на сайт, значить потрібно таких «фахівців» гнати під три чорти.

Але там не дурні. Робиться це все свідомо. Як кажуть, МПХО (Маю Переконання — Хто Оскаржить?): робиться це свідомо. Для того, щоб формально всі умови були виконані, а насправді — все це фікція і не хоче Ігор Васильович міняти апарат заступників! Не потрібні йому зміни. Бачив він, мабуть, у білих капцях всі ці конкурси!

Далі цікавіше: резюме та підтверджуючи документи приймаються до 30.11.2015 (включно).

Тобто, під завісу дня, о 15.00 23-го листопада вивішується оголошення (день уже випадає). Враховуючи, що 28-29 листопада це субота і неділя, на збір резюме та документації дається п’ять днів! За п’ять днів потрібно, щоб були зібрані і подані усі документи та резюме кандидатів.

На серйозні посади. На такі дуже серйозні посади. Без належного оголошення конкурсу. Лише за п’ять днів.

Далі умови конкурсу, взяті з оголошення на сайті Броварської міської ради.

 1. етап

Збір резюме, осіб бажаючих зайняти посаду заступника міського голови наступного змісту

Для участі у відборі подаються наступні документи 

1.Резюме.

2.Копія документа про освіту.

 1. Копія трудової книжки.
 2. Декларація про доходи за 2014 рік.

 

Базові вимоги до претендентів 

Освіта

повна вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст, магістр )

за напрямками

Для Заступника міського голови з питань соціально-економічного розвитку, планування та обліку, забезпечення комплексного соціально-економічного розвитку міста….. – економічна, будівельна, землевпорядна, державне управління

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства технічна, державне управління

Заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань педагогічна, юридична, соціального напрямку, державне управління

Професійні навички  

 • Досвід роботи за фахом не менше5 років
 • Практичні управлінські навики. Досвід у сфері управління персоналом не менше 3 років
 • Володіння державною мовою — обов’язково (на рівні ділового спілкування,• листування)
 • Знання основ ділового спілкування
 • Володіння основами ділового етикету

Особисті якості

 • Високий рівень відповідальності
 • Організаторські здібності
 • Вміння самостійно приймати рішення і відповідати за них

Резюме та підтверджуючи документи приймаються протягом до 30.11.2015 (включно). Документи подавати до юридичного відділу виконкому Броварської міської ради , за адресою м. Бровари, вул.. Гагаріна, 15, кабінет 205. 

Пн.-чт . 8.00 – 17.00 

Пт 8.00- 15.45 

Резюме всіх претендентів, будуть розміщуватись на сайті Броварської міської ради, на протязі 1 дня, з моменту надходження.

2 етап.

Розгляд поданих документів на відповідність заявленим в оголошені вимогам проводить міській голова (3 дні після закінчення терміну прийому документів.)

3 етап.

Презентація (обговорення)претендентів на посаду .

Презентація відбудеться 04.12.15 р. в приміщені міськвиконкому (про час та місце буде повідомлено додатково)

Презентація проводиться публічно за участю міського голови, депутатів БМР, представників громадськості

Кожен претендент на посаду представляє свою програму діяльності на посаді заступника міського голови .

Результати розгляду кандидатур будуть оприлюднені на сайті Броварської міської ради, через 7 днів після проведення обговорення.

Олексій Комаровський.

Поділіться.

Коментарі закриті.