Конкурс по заступниках міського голови: Сапожко «зарубав» Масленка та Цигічко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Увечері після семигодинного за тривалістю неформального конкурсу по заступниках міського голови, я стояв у коридорі, ділився враженнями з кандидатом на місцевих виборах-2015 на посаду міського голови Олександром Остапковичем (нагадаємо, що «Трибуна-Бровари» попросила честі, що пан Олександр став експертом нашого видання).

Пан Олександр сказав таку фразу: «Думаю, що громада ще не зовсім зрозуміла — яка сьогодні відбулася подія. Такого в Україні ще немає — щоб на посади діючих посадовців були неформальні конкурси та ще й у формі загального громадського обговорення. Але це сталося — не завдяки тих, хто при міській владі, це стало наслідком Революції і тих перетворень, які вона дала», — сказав пан Олександр.

Водночас, ми зі співрозмовником дійшли згоди: по формі цей «конкурс» викликав багато негативу. Як кажуть, перший млинець — глевкий, і навіть дуже.

Були тут і «підсадні качки», які задавали «зручні» і «незручні» питання, були ті, хто, здавалося, був «заряджений» «валити» неначе на екзаменах кандидатів, були ті, хто створював уявну атмосферу, що нинішні заступники незамінні і якщо їх замінити — все розвалиться, все зруйнується і буде біда.

Часом атмосфера доходила до такого, що ніби чинні заступники міського голови — це святі, з яких треба ледве ікони не малювати.

Водночас, захід дав чимало інформації: показав «хто є хто», хто підлабузник, хто принциповий, врешті-решт, показав скільки фахівців — з досвідом, бажанням і ідеями є у місті Бровари.

Що можна сказати напевне — міський голова Ігор Сапожко не буде розглядати точно кандидатури Володимира Масленка (на посаду заступника по напряму ЖКГ) і Алли Цигічко (на посаду заступника по гуманітарному питанню).

Зараз не будемо вдаватися у деталі, чому кандидатури цих людей Ігор Васильович «зарубав». Зазначимо лише, що до Масленка у Сапожка були претензії щодо боргів на попередньому місці роботи, а до Цигічко у Ігоря Васильовича виявилися претензії «щодо неналежного ведення документообігу» теж на попередньому місці роботи. Зрештою, Ігор Васильович не істина останньої інстанції і на звинувачення на свою адресу ані пан Масленко, ані пані Цигичко ще не встигли відповісти. Принаймні, обоє кандидати справили непогане враження, а звинувачення щодо них виглядали не так вже й однозначно як намагався подати міський голова.

Остаточна інформація по решті заступників має бути оприлюднена через 7 днів.

Детальніший звіт про засідання — з фото, програмами кожного кандидата, реакцією на кожного кандидата громади — читайте найближчим часом.

Олексій Комаровський.

Поділіться.

Коментарі закриті.