Конкурси: у парках «Перемога» та «Приозерний» розташуються об’єкти торгівлі та розваг

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах оголошено конкурси на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парків «Перемога» та «Приозерний». Мова про зону №17 у парку «Перемога», де вже розташувалися атракціони «луна-парку», та 5 об’єктів комерційної діяльності в парку «Приозерний». Сьогодні виконком уніс зміни в п.6 рішення виконкому від 28.05.2019 р. та в додатки 3 і 4 рішення від 30.03.2021 р.

Конкурс на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Приозерний» має відбутися 8 липня. Кінцевий строк подачі документів для участі в конкурсі – 2 липня.

Мова про конкурс на зони барбекю, мангалів та зону розваг – усього 5 об’єктів.

Нагадаємо, що два роки тому виконком уже оголошував конкурс на надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів відпочинку та розваг та території парку «Приозерний». Тоді ж було затверджено і схему розташування 5 об’єктів у парку:

  • 3 об’єкти – тимчасові споруди під торгівлю гарячими напоями/швидке харчування/ безалкогольні напої/ морозиво/ випічка (максимальна площа об’єкта – 20 кв м);
  • один – під атракціони в т.ч. механізовані, батути та немеханізовані атракціони (по всій території);
  • один – під барбекю/ шашлики/ гарячі напої/швидке харчування/ безалкогольні напої/ морозиво/ випічка/ страви приготовлені на відкритому вогнищі ( по всій території).

Проте конкурс не відбувся, позаяк пропозицій не надійшло через комерційну невигідність. Цього ж року, за словами міського голови, є охочі розмістити в парку об’єкти торгівлі, відпочинку та розваг.

Як зазначено в конкурсних умовах, пропозиції претендентів комісія оцінюватиме за низкою критеріїв, серед яких – найбільша плата за договором, актуальність послуг, зовнішній вигляд об’єкта, пропозиції учасників конкурсу щодо благоустрою прилеглої території об’єкту та щодо додаткового функціонування об’єкту торгівлі і заходів соціальної спрямованості.

Депутатка Броварської райради від «Європейської солідарності» Анастасія Кравченко зауважила, що парк «Приозерний» у занедбаному стані, озеро фактично померло, тож місцеві мешканці категорично проти облаштування там об’єктів комерційної діяльності, допоки не закінчена реконструкція парку.

виконком, Анастасія Кравченко

Анастасія Кравченко (в центрі)

Проте міський голова зазначив, що виручені від оренди кошти балансоутримувач парку – КП «Бровари-Благоустрій», зможе направити на утримання парку. Того ж туалету. А проєкт реконструкції парку здійснює управління ЖКГІТ. Нагадаємо, у січні минулого року на сайті міськради оприлюднили 3D-тур реалізованого проєкту.

3D-візуалізація реконструйованого парку «Приозерний»

У своєму дописі на Фейсбуці депутат обласної ради від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко зазначив, що вони послідовно дотримуються поозиції, «що ведення будь-якої комерційної діяльності можливе лише після проведення повної реконструкції парку з відновленням озера Білого та дотриманням усіх вимог природоохоронного законодавства України (в т.ч. проведенням громадських слухань)».

парк "Приозерний"

Під час однієї з акцій із порятунку озера

Також 8 липня має відбутися конкурс щодо надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування атракціонів у парку «Перемога» в зоні №17. Прийом документів триватиме до 2 липня.

парк "Перемога"

За один атракціон підприємець сплачуватиме (початково) на місяць від 8 до 16 мінімальних зарплат (8 – без зони фуд-корту, 16 – із зоною фуд-корту).

Зазначимо, що на цій зеленій зоні вже розташувався «луна-парк». Там розміщено 5 атракціонів (усього ж у зоні №17 розташовано 8 об’єктів).

парк "Перемога"

Фото – Ірина Ющенко, зі сторінки у Фейсбуці Олега Івненка

Читайте також

  1. У Броварах відбудуться конкурси на атракціони й об’єкти торгівлі в парках і сквері. СХЕМИ

  2. Біля озера в парку «Перемога» встановили 13 шезлонгів. Та це – не остаточна кількість
  3. Зона барбекю та шашликів у центральному парку змістилася

  4. Хто, де та які послуги надаватиме в парку «Перемога». Переможці конкурсу

  5. Понад 32 млн грн на парк: «Перемогу» продовжать капітально ремонтувати. Затверджено робочий проект

Поділіться.

Залиште відповідь