«Кораблик» і маніпуляції: батьків дітей налаштовують проти депутатів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні у Броварському парку «Перемога» тривали громадські обговорення на тему можливого встановлення нового дитячого атракціону «Кораблик».

Ще навіть обговорення не розпочалося, як передував заходу скандал — батькам школярів почали надходити смс-повідомлення такого змісту: «Сегодня в парке возле почты будет собрание по поводу реконструкции и постройки нового аттракциона (возле площадки американские горки). Будет фирма-строитель («Інтер Атлетика» — прим. Т. Б.) и депутаты и т. д. Нужно мнение родителей про обновление данной площадки. Наши местные депутаты не хотят, им нужно мнение громады. Поддержите на 18.00 возле площадки «американские горки».

Таку інформацію для видання «Трибуна-Бровари» надала депутат Броварської міської ради Ірина Веремчук, посилаючись на батьків дітей-школярів. Хто розсилає такі смс, батьки депутату не повідомляють.

Маніпуляція полягає в тому, що учора, 17 травня, активісти та депутати виступали НЕ ПРОТИ встановлення нового атракціону «Кораблик» як такого, а ПРОТИ того, що монтажні роботи почалися без будь-яких громадських обговорень та слухань.

Під час учорашньої зустрічі активістів і депутатів та керівництва КП «Бровари-Благоустрій» виявилося, що на частину конструкцій «американських гірок», яку демонтували, немає документів. Активістів збентежила ймовірність того, що конструкції, якщо й повернуть на місце (міський голова Ігор Сапожко заявив, що їх демонтували для ремонту через аварійний стан), то відстежити — чи не «роздерибанять» конструкції — буде на практиці неможливо.

Також вияснилося, що на монтаж дано чотири дні, ремонтні послуги для фірми «Інтер Атлетіка» уже сплачені на суму нижче тої, яка підпадає під процедуру тендеру, а кошти виділені із суми, яка надійшла за рахунок збільшення статутного фонду КП «Бровари-Благоустрій». Тобто, по-суті, депутатів використали «всліпу».

Принциповість активістів та депутатів під час учорашньої зустрічі базувалася на тому, що вже були непоодинокі випадки, коли ухвалювалися рішення місцевою владою без дотримання процедур обговорення чи слухань.

Тепер же, як бачимо, у хід пішли маніпуляції щодо того, що депутати нібито проти нового атракціону як такого, хоча це не відповідає реаліям.

У відео задіяні — активісти, депутати, журналісти, директор КП “Бровари-Благоустрій” Андрій Василенко та начальник управління житлово-комунального господарства Галина Плотнікова.

Поділіться.

Коментарі закриті.