Кошти на громадські формування можуть отримати «Правопорядок» та «Руєвит»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кошти у сумі 150 тисяч гривень з розрахунку на один рік, які були виділені для фінансування громадських формувань, будуть розподілені між двома організаціями. Таке рекомендаційне рішення ухвалила депутатська комісія з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики, засідання якої проходило у п’ятницю 17 червня. Про це кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» розповів депутат Броварської міської ради, член регламентної комісії Юрій Скотніков.

скотніков-інтервью (7)

Лідер “Правопорядку” Юрій Скотніков

Регламентна комісія підготувала проект рішення, за яким кошти — 150 тисяч гривень — будуть розподілені між двома громадськими формуваннями — ГФ «Правопорядок» (керівник — депутат Юрій Скотніков) та ГФ «Руєвит» (керівник — Володимир Жадан).

Як розповів депутат Юрій Скотніков, Броварським відділом поліції були надані звіти про реальну роботу громадських формувань у місті за останній період. Аналіз показав, що частина громадських формувань існує лише на папері, а частина по факту таку роботу, як патрулювання у місті не виконує. По-суті, увесь тягар роботи лягає на плечі двох громадських формувань. Проектом передбачається, що кошти будуть поділені так: ГФ «Правопорядок» отримає 70 тисяч гривень на рік, а ГФ «Руєвит» — 80.

руєвит

Лідер “Руєвиту” Володимир Жадан

Тепер цей проект рішення має бути винесений на позачергову сесію міської ради. Подейкують, що вона може бути 29 червня, хоча офіційної інформації щодо цього немає.

Поділіться.

Коментарі закриті.