Коваленко і Темченко — гордість «спортивної» міськради Броварів!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутати Броварської міської ради взяли участь спортивних змаганнях — V Спартакіада серед депутатів районних, міських, сільських та селищних рад Київської області.

Учасники — 12 команд з Київської області — змагалися серед таких видів спорту, як перетягування канату, настільний теніс, шахи та шашки. З останніх трьох видів спорту окремо вступали чоловіки, окремо — жінки.

За команду Броварської міської ради загалом взяли участь семеро депутатів: Борис Дудко («Батьківщина»), Володимир Білокінь (УКРОП), Вікторія Коваленко (РПЛ), Людмила Темченко («Єдність»), Юрій Скотніков («Самопоміч»), Максим Семенов та Андрій Лопатюк.

Здобули Броварські депутати і успіхи. Так, депутат Людмила Темченко проявила свої таланти у грі в шашки. Пані Людмила з п’яти партій виграла три і здобула одну нічию та потрапила в трійку найкращих серед учасниць з цього виду спорту.

змагання-3

Людмила Темченко

змагання-5

Юрій Скотніков

змагання-6

Андрій Лопатюк

Найяскравішим успіхом в заліку броварських депутатів став виступ представниці РПЛ Вікторії Коваленко у настільному тенісі.

Пані Вікторія відразу вирвалася по ходу турніру на перше місце, залишаючи позаду чимало серйозних суперників. Власне, турнір з тенісу виявився одним із найзапекліших цього спортивного дня. Лише на завершальній стадії Вікторія трішки не дотягнула до вікторії, поступившись лідеру.

змагання-11

Вікторія Коваленко

змагання-9

По шашках у Броварів — “бронза”

змагання-12

А по настільному тенісу — “срібло”

На жаль, не обійшлося і без негативу. Попри те, що міський голова Ігор Сапожко дав доручення секретарю міської ради Олексію Здоровцю сформувати команду з депутатів, той із завданням не впорався. Екзамен щодо однієї зі своїх функцій — бути об’єднуючим фактором для депутатів, секретар не склав. До того ж, «умовний тренер» і сам не з’явився на турнір.

Як стало відомо кореспонденту видання «Трибуна-Бровари», невелика кількість депутатів у команді пояснювалася тим, що багато опозиційних депутатів принципово не взяли участь у турнірі.

Депутати пояснили свою позицію неприпустимою, на їх переконання, поведінкою міського голови Ігоря Сапожка. Мовляв, мер останнім часом поводить себе не як вибраний громадою найманий працівник, а так неначе місто його приватна власність.

Цілком ймовірно, що шлейф таких стосунків між депутатами та міським головою тягнеться ще від рішень щодо ремонтів мосту на Торгмаш, парку «Перемога», обрання заступників міського голови та інших важливих рішень, які приймалися зі скандалами. Ті ж депутати, які брали участь у змаганнях або підтримували їх, дотримувалися позиції, що спорт має бути поза політикою.

На завершення у розмові з кореспондентом “Трибуни-Бровари” міський голова Ігор Сапожко пообіцяв, що у вересні будуть ще одні спортивні змагання серед депутатів. Тоді до видів спорту додасться ще й футбол.

Поділіться.

Коментарі закриті.