КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» продовжить звітувати, звідки має мільйонні борги

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У вівторок 12 липня відбудеться третє загалом і друге виїзне засідання робочої групи з вивчення фінансово-господарської діяльності КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» (басейну ЗОШ №9). Як розповіла виданню «Трибуна-Бровари» голова комісії Ірина Веремчук, захід розпочнеться в Оздоровчо-реабілітаційному центрі о 12.00. Створення комісії (з повним складом її можна ознайомитися тут) пов’язане з інформацією, яка звучала останні півроку по боргах комунального підприємства.

Нагадаємо, що на останній сесії міської ради депутати ухвалили рішення про виділення з бюджету 720 тисяч гривень на погашення боргів КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр», а під час останнього засідання робочої групи з вивчення фінансово-господарської діяльності басейну прозвучала інформація, що у басейну станом на 1 червня 2016 кредиторська заборгованість (сальдо) складає 1,7 мільйона гривень, а з наданих відповідей виходить, що керівництво «Оздоровчо-реабілітаційного центру» досі не бачило договорів по фінансовій допомозі.

До засідання, яке відбудеться у вівторок, 12 липня, керівництво КП повинне підготувати інформацію: яка загальна площа надається в оренду і за якою ціною, копію штатного розпису, копії договорів оренди та фінансової допомоги, список обладнання, яке є на балансі і яке здається в оренду і за якою ціною, його амортизація, графік роботи та іншу документацію.

Також керівник КП “Оздоровчо-реабілітаційний центр” Олена Семенюк повинна надати бізнес-план на найближчі півроку, як на цьому наполягала голова комісії Ірина Веремчук, і має запросити представників компанії, які займаються очисною системою в іншому басейні міста — “Купава”.

Поділіться.

Коментарі закриті.