Close Menu
Трибуна – Бровари
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    Останні:
    • Чи можуть змусити працювати у спеку: що каже закон і які права мають працівники
    • Бровари провели в останню путь Захисника Артема Біляєва
    • Штрафи для рибалок у липні 2026 року: які порушення коштуватимуть грошей і спорядження
    • На Донеччині загинув земляк Владислав Чубовський
    • У Требухові попрощались із полеглим земляком Олександром Шаргородським
    • Небесне військо поповнилося ще одним Захисником із Броварів – Віктором Юшком
    • Загинув через ворожий удар по навчальному центрі в Десні: Бровари попрощались із загиблим Захисником Олександром Ярмоленком
    • Тривалий час вважався зниклим безвісти: Бровари провели в останню путь Захисника Олександра Строя
    Вівторок, 7 Липня
    Facebook Telegram Instagram YouTube X (Twitter)
    Трибуна – Бровари
    • Головна
    • Новини
      1. Події
      2. COVID-19
      3. Вибори-2020/21
      4. Відео
      5. Події
      6. Актуально
      7. Репортажі
      8. Цікаве
      9. Люди
      10. Повідомити новину
      Рекомендовані

      Судові повістки українці отримуватимуть у Viber

      Автор: Андрій Захарченко04.02.2023
      Останні

      Чи можуть змусити працювати у спеку: що каже закон і які права мають працівники

      Автор: Андрій Захарченко07.07.2026

      Штрафи для рибалок у липні 2026 року: які порушення коштуватимуть грошей і спорядження

      Автор: Андрій Захарченко06.07.2026

      На Донеччині загинув земляк Владислав Чубовський

      Автор: Трибуна Бровари06.07.2026
    • Війна

      «Саша професійно літав на всіх типах БпЛА і не повертався з виходів без результатів»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Олександром Мишком

      22.06.2026

      «Його називали ніжно «Колясик»»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Миколою Куксою

      02.06.2026

      «Я молила в Бога для тебе, синку, не таку долю»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Олександром Марченком

      01.06.2026

      Зробити меморіал полеглих Захисників на сайті Броварів живим і людяним – вимога  небайдужих: «Трибуна» вже створила народний меморіал

      29.04.2026

      «Щоб світ бачив, щоб ніхто ніколи не зміг заперечити цей жах»: до річниці звільнення Броварщини

      01.04.2026
    • Події

      Смертельна ДТП у Броварах: на Вітерці загинула 41-річна жінка

      04.03.2026

      У селах Літки і Гоголів під час пожежі загинули люди

      02.03.2026

      ЖОДНОГО працюючого легального сміттєзвалища на Броварщині НЕМА: броварське сміття вивозять втридорога

      29.07.2025

      У Броварах 25-річний хлопець випав із багатоповерхівки: при ньому була передсмертна записка

      16.07.2025

      Кримінальна справа Майбоженка: покарання – штраф у 34 тис.грн? Прокуратура заявила про відвід судді через сумніви в об’єктивності суду

      26.12.2024
    • Блоги

      Які студенти отримають відстрочку та як воно буде – роз’яснення адвоката

      19.09.2023

      Чи обов’язковий військовий облік жінок із 1 жовтня 2023 року, – пояснення адвоката

      06.09.2023

      Шокуючі зміни: нові повноваження двірників і поліції. БЛОГ

      18.08.2023

      Живете в цивільному шлюбі – чекайте проблем, – адвокат

      10.08.2023

      Правда про заповіт або ТОП-5 міфів

      19.07.2023
    • Анонси

      Україна офіційно отримала трансляторів Євро-2024

      20.04.2024

      Плюс 4 ділянки: у Броварах побільшає офіційних паркомісць

      26.02.2024

      Будівництво в Броварах на вул. Москаленка, 2-В: непрості стосунки забудовника і людей добігли свого фіналу

      26.01.2024

      Благодійний матч Game4Ukraine за участі Андрія Шевченка та Олександра Зінченка. Коли та де дивитися

      04.08.2023

      На підтримку пораненого броварчанина проведуть футбольний турнір

      30.03.2023
    • Промо
      • Політична реклама
    • Реклама на сайті
    • Про нас
      • Про нас
      • Наша команда
      • Вакансії
      • Контакти
    • Книга пам’яті
    Трибуна – Бровари
    Ви тут:Головна » Новини » Новини » Красилівка, Рожівка, Калинівка: три сільські ради схвалили утворення Калинівської громади

    Красилівка, Рожівка, Калинівка: три сільські ради схвалили утворення Калинівської громади

    0
    Автор: Трибуна Бровари Опубліковано: 29.05.2018 Новини
    Поширити
    Facebook Twitter Telegram WhatsApp

    Депутати сільських рад Красилівки, Рожівки та селищної Калинівки на сесіях 24-25 травня розглянули та ухвалили рішення щодо утворення Калинівської добровільної об’єднаної територіальної громади (КДОТГ) з центром у селищі міського типу Калинівка Броварського району.

    Депутатські зібрання відбулися після проведення громадських слухань та з урахуванням висновків спільної робочої групи, яка була створена у листопаді 2017 року, коли пройшов перший тур розгляду цього питання.

    У Красилівці на громадські слухання 20 травня прийшли 133 особи. Проведене голосування бюлетенями показало однозначний результат: підтримка абсолютно переважної більшості входження Красилівки в КДОТГ – 117 голосів «за», 7 «проти», 1 «утримався», ще один бюлетень визнано зіпсованим.

    Під час розгляду питання на сесії сільської ради Красилівки лише один депутат – Володимир Словачевський – не підтримав рішення про входження Красилівки до Калинівської громади. Загалом він висловлювався не проти створення КДОТГ як такої, його сумніви стосувалися лише процедури організації проведення громадських слухань, робочої групи та навіть – «…хто затверджував текст оголошення про слухання». У цілому результати голосування продемонстрували повну підтримку створення КДОТГ: із 14 присутніх депутатів – 10 «за», 3 «утрималися», 1 «проти».

    Громадські слухання, а потім і рішення сесій у Калинівці та Рожівці були очікуваними щодо своїх результатів – схвальне рішення про створення Калинівської громади. У Рожівці з 30 присутніх на громадських слуханнях осіб 29 проголосували «за». Одноголосним було і депутатське рішення 25 травня (8 «за» з 8-ми присутніх).

    «Все це логічний результат всього, що відбувалося у Рожівці протягом останніх більше півроку. Зауважу, що ми діяли у відповідності із прописаною законодавчо процедурою, – говорить сільський голова Рожівки Софія Величенко. – Проводили громадське обговорення, доводили людям відповідну інформацію. Нехай нікого не вводить в оману ніби невелика кількість присутніх на останніх слуханнях. По-перше, це не перші слухання, коли було дуже багато людей. По-друге, громада все для себе уяснила і громада ж прийняла рішення – своє майбутнє Рожівка пов’язує із Калинівською громадою. Наші жителі сподіваються, що нас чекає добре майбутнє».

    Після схвальних рішень депутатських сесій усіх трьох населених пунктів найближчими днями вони надійдуть до Київської облдержадміністрації (КОДА) для підготовки висновку щодо відповідності документів законодавству України. Далі – зміни до Перспективного плану, який готує відповідний департамент КОДА, розгляд їх на сесії облради та остаточне рішення Кабміну.

    Варто зауважити, що напередодні з ініціативи народного депутата України Павла Різаненка на прохання сільських та селищних голів Броварського району відбулася зустріч з в.о. директора Департаменту містобудування та архітектури КОДА Дмитром Ликовим та представником відділу формування спроможних територіальних громад. У зустрічі взяли участь сільські голови Красилівки, Рожнів, Погребів, Зазим’я, селищний голова Калинівки.

    На зустрічі йшлося про формування Калинівської об’єднаної територіальної громади з центром у Калинівці та внесення відповідних змін до Перспективного плану формування громад у Київській області. Найближчим часом проект змін мають передати для схвалення до обласної ради.

    «Позитивні рішення  трьох наших рад, які були ухвалені 24-25 травня, сприятимуть позитивному вирішенню даного питання. Це зрозуміло, – говорить селищний голова Калинівки Вадим Булкот. – Нагадаю, що Департамент архітектури та містобудування, коли ми ще тільки подали заявку на створення Калинівської громади, дуже скрупульозно вивчав надані нами  соціально-економічні розрахунки існування майбутньої громади. Висновок Департаменту, який від підготував ще в кінці минулого року,  однозначний – Калинівська громада є спроможною».

    На зустрічі також обговорювалася концепція створення Придесінської громади з центром у селі Зазим’я.

    Анатолій Гаркуша

    Броварський район громади Калинівка Красилівка ОТГ Рожівка
    Залиште відповідь Скасувати відповідь

    Останні новини

    Чи можуть змусити працювати у спеку: що каже закон і які права мають працівники

    Автор: Андрій Захарченко07.07.2026

    Бровари провели в останню путь Захисника Артема Біляєва

    Автор: Трибуна Бровари07.07.2026

    Штрафи для рибалок у липні 2026 року: які порушення коштуватимуть грошей і спорядження

    Автор: Андрій Захарченко06.07.2026

    На Донеччині загинув земляк Владислав Чубовський

    Автор: Трибуна Бровари06.07.2026

    У Требухові попрощались із полеглим земляком Олександром Шаргородським

    Автор: Трибуна Бровари06.07.2026

    Небесне військо поповнилося ще одним Захисником із Броварів – Віктором Юшком

    Автор: Трибуна Бровари06.07.2026

    Загинув через ворожий удар по навчальному центрі в Десні: Бровари попрощались із загиблим Захисником Олександром Ярмоленком

    Автор: Трибуна Бровари06.07.2026

    Тривалий час вважався зниклим безвісти: Бровари провели в останню путь Захисника Олександра Строя

    Автор: Попова Тамара05.07.2026

    Перезмінка на кордоні: як правильно спланувати поїздку та уникнути довгих черг

    Автор: Андрій Захарченко03.07.2026

    Справжній друг, принциповий і справедливий побратим: загинув броварчанин Вадим Рушелюк

    Автор: Трибуна Бровари02.07.2026
    Про нас:

    © 2023 Інформаційна агенція «Трибуна-Бровари» – інформаційно-аналітичне інтернет-видання. Актуальні та достовірні новини Броварів, Київщини та України. Всі права захищені. Копіювання матеріалів сайту дозволено лише за умови згоди автора та прямого гіперпосилання на джерело.

    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Telegram
    Останні новини:

    Чи можуть змусити працювати у спеку: що каже закон і які права мають працівники

    Автор: Андрій Захарченко07.07.2026

    Бровари провели в останню путь Захисника Артема Біляєва

    Автор: Трибуна Бровари07.07.2026

    Штрафи для рибалок у липні 2026 року: які порушення коштуватимуть грошей і спорядження

    Автор: Андрій Захарченко06.07.2026
    Посилання:
    • Новини
    • COVID-19
    • Вибори-2020/21
    • Події
    • Відео
    • Актуально
    • Політична реклама
    • Цікаве
    • Анонси
    • Facebook
    • Instagram
    • YouTube
    © 2021 Трибуна-Бровари. Всі права застережено.                    
    • Про нас
    • Реклама
    • Контакти
    • Політика
    • Мапа сайту
    • AMP (Мобільна версія)
    © 2023 Трибуна-Бровари. Всі права застережено.                    
    • Про нас
    • Реклама
    • Контакти
    • Політика
    • Мапа сайту
    • AMP (Мобільна версія)

    Введіть вище і натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc для скасування.

    Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті.

    Ви можете дізнатися більше про те, які файли cookie ми використовуємо, або вимкнути їх у налаштуваннях.

    Трибуна - Бровари
    За підтримки  GDPR Cookie Compliance
    Огляд конфіденційності

    Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли надати вам найкращий користувацький досвід. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері і виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи сайту ви вважаєте найбільш цікавими і корисними.

    Суворо необхідні файли cookie

    Суворо необхідні файли cookie повинні бути завжди ввімкнені, щоб ми могли зберігати ваші налаштування для файлів cookie.

    Якщо ви вимкнете цей файл cookie, ми не зможемо зберегти ваші налаштування. Це означає, що кожного разу, коли ви відвідуєте цей сайт, вам потрібно буде знову вмикати або вимикати файли cookie.

    Сторонні файли cookie

    Цей веб-сайт використовує Google Analytics для збору анонімної інформації, такої як кількість відвідувачів сайту та найпопулярніші сторінки.

    Увімкнення цього файлу cookie допомагає нам покращити наш веб-сайт.

    Будь ласка, спочатку увімкніть строго необхідні файли cookie, щоб ми могли зберегти ваші налаштування!

    Політика щодо файлів cookie

    Більше інформації про нашу Політику Конфіденційності