Красилівка: завідуюча дитсадком причетна до вирощування та збуту коноплі?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У суботу, 25 серпня, близько 20 год в с. Красилівка  у пров. Мирний, 10 поліція вилучила 4 кг висушеного та готового до вживання наркозілля, а також викорчувала в теплиці більше 50 кущів конопель. За даною адресою проживає завідуюча красилівським ясла-садочком «Малятко».

Про те, що 25 серпня у будинку №10 у пров. Мирний відбувалося вилучення наркотичних рослинних культур, стало відомо із посту у загальнодоступній групі «с. Красилівка – 07451-група села» у FB. Інші дописувачі також підтверджують, що біля буд. №10 в пров. Мирний близько 20 год і справді стояло кілька екіпажів поліції, однак причини візиту правоохоронців до завідуючої ясла-садочком «Малятко» не з’ясовували.

Односельці не вірять, що шанована в селі жінка, яка має близько півстоліття педагогічного стажу, може бути причетною до криміналу.

Як повідомив дільничний інспектор поліції Віталій Кривець, він був присутній 25 серпня під час вилучення броварськими правоохоронцями рослин коноплі за вказаною вище адресою. Красилівський дільничний інспектор зазначив, що разом із матір’ю в цьому будинку проживає і її син 1976 р.н.

Кілька хвилин тому на сторінці Нацполіції Київської області у FB з’явилося повідомлення про ліквідацію діяльності наркоаграрія. Як повідомляють правоохоронці, в селі Красилівка в рамках операції “Мак” працівники Броварського відділу поліції вилучили близько 4-х  кілограмів висушеного та готового до вживання наркозілля, а також викорчували більше 50 кущів конопель.

За словами правоохоронців, вирощував коноплі 42-річний чоловік. Разом з огірками та помідорами у теплиці він поливав, підгортав та підв’язував і коноплі.

За фактами незаконного виробництва, виготовлення та зберігання наркотичних засобів, а також вирощування конопель, поліція відкрила кримінальне провадження.

Всі речові докази вилучено та направлено на експертизу. Триває досудове розслідування. Чоловікові загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Поділіться.

Залиште відповідь