Купувати МРТ у Броварську лікарню за місцеві кошти не планують

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про це стало відомо під час 38-ї чергової сесії броварської міської ради.

Під час розгляду питань щодо первинної медико-санітарної допомоги головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов звернув увагу присутніх на петицію щодо купівлі апарату МРТ до Броварської центральної районної лікарні, яку підтримали 252 мешканці_ки міста.

Однак пан Кравцов зазначив: “Вартість МРТ — 45 мільйонів гривень. Іще минулого року він коштував 40 мільйонів. За 16-й рік в Україні придбали лише один МРТ. Для нього потрібне побудувати окреме приміщення, плюс штат. Окрім цього, якщо трубка використовується три роки, МРТ можна викидувати. Тому пропоную хай хтось приватний прийде й купить, а ми підготуємо документацію, розробимо програму, хто і з якими знижками матиме змогу проходити обстеження”. 

У зв’язку з зауваженням пана Кравцова головуючий на засіданні секретар міськради Петро Бабич запропонував розглянути питання на позачерговій сесії, яку збираються скликати для повторного голосування щодо передачі розподільчого пункту та кабельних ліній до нього у власність «Київобленерго» (ЖК “Діамант” і “Меркурій”).

Поділіться.

Залиште відповідь