Кисень для хворих на COVID-19 Україна закуповує в Польщі – Ляшко. Чи достатньо його в Броварах?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кисень для хворих на коронавірус тепер закуповують у Польщі. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю Українській правді. Яка ситуація з киснем у броварській лікарні, чи відчувають броварські пацієнти його дефіцит, «Трибуні-Броварів» прокоментував в.о. заступника директора з медичної частини хірургічного профілю ББКЛ Володимир Андрієць.

«Так, з урахуванням того, що завод з виробництва кисню на заході України зупинився, то зв’язалися з Польщею – це швидше, ніж везти кисень з Донецької, Луганської чи Запорізької областей», – зазначив міністр.

За його словами, Мінінфраструктури за один день видало всі необхідні дозволи, і дистриб’ютор привіз пару машин з киснем з Польщі та розвіз кисень по лікарнях.

У відповідь на запитання журналіста, за якою ціною Україна закуповує кисень у Польщі, Ляшко відповів, що «лікарня взагалі не відчула, звідки у неї цей кисень. Це було питання постачальника, який за своїми контрактами закрив її потреби».

За даними Prozorro, лікарні закуповують кисень в українських виробників по 10-15 тисяч гривень за тонну.

Бровари

25-го жовтня на оперативній нараді в.о. заступника директора з медичної частини хірургічного профілю ББКЛ Володимир Андрієць повідомив, що в броварській лікарні залишилось близько 800 кг кисню. Це при середньодобовим витратам – близько 1500 кг на добу.

«Ситуація із захворюваністю на коронавірус серед мешканців Броварів та району залишається тяжкою. Нам привезли ще 2200 кг кисню, тому поки що хворі забезпечені ним повною мірою», – повідомив «Трибуні-Броварів» вже 26-го жовтня Володимир Андрієць.

З його слів, тенденції дефіциту кисню в Броварах немає.

«Якщо він закінчується, постачальник відразу привозить «добавку»», – зазначив Андрієць.

ФОТО – Новини Запоріжжя

Читайте також:

  1. Вакцинація та COVID-сертифікати: лікарі звільняються через перевантаження та агресію пацієнтів

  2. Через COVID-19 Ігор Сапожко обмежив доступ до адмінбудівель Броварської громади

  3. Броварська лікарня переповнена хворими на COVID-19, кисню залишилося на три дні, померло 12 осіб – Григорій Павлін

  4. COVID-19 атакує Броварську громаду: в реанімації місць немає – Багнюк

Поділіться.

Залиште відповідь