Китайську вакцину CoronaVac розподілять регіонами 12-го квітня

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У суботу, 10-го квітня, прийняли на склади 200 тис. флаконів вакцини проти коронавірусу «CoronaVac». Розподілення препарату регіонами розпочнеться вже у понеділок. Про це повідомляє ДП «Медзакупівлі України» у Фейсбуці.

В повідомленні зазначається, що вказані 200 тис. флаконів CoronaVac виробництва компанії «Sinovac Biotech Ltd» є частиною першої партії з замовлених 1 913 316 одиниць.

«Після надходження на склад препарат пройде вхідний контроль якості, який включає візуальний огляд, перевірку товарно-супровідних документів, кількісний контроль-перерахунок. Очікується, що розвезення вакцини в регіони розпочнеться в понеділок, 12-го квітня, відповідно до наказу МОЗ про розподіл», – йдеться у повідомленні.

вакцина CoronaVac в Україні

Термін придатності вакцини «CoronaVac» складає 24 місяці. Перевозити та зберігати вакцину можна у спеціальних контейнерах при температурі 2-8°C, захищаючи від попадання сонячного світла.

Нагадаємо, раніше на зустрічі із журналістами головний санітарний лікар Віктор Ляшко анонсував, що у вівторок, 13-го квітня, в Україні можуть почати робити щеплення вакциною CoronaVac.

ФОТО – МОЗ

Читайте також:

  1. На Київщині продовжили локдаун на 2 тижні. А в Броварах? ПЕРЕЛІК ОБМЕЖЕНЬ

  2. У броварській лікарні облаштують 28 додаткових місць для хворих на COVID-19

  3. COVID-19: рівень госпіталізації на Київщині перевищено більш як на 50 %

  4. Щеплення проти COVID-19 можна отримати в двох амбулаторіях Броварів

Поділіться.

Залиште відповідь