Київ потрапив до «жовтої зони»: 17 серпня посилюють карантин

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Столиця перейшла із «зеленої» до «жовтої» зони епідемічної безпеки. Причиною стало перевищення показника наповненості ліжок у медичних закладах Києва, де лікують від COVID-19. Через це вже з понеділка, 17 серпня, в столиці посилять карантин. Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

Як зазначив Віталій Кличко, наповненість ліжок у мед закладах столиці на цей момент становить 52,2 %. Дозволений показник – не більше 50 %. Тому із 17 серпня в столиці посилять визначені урядом обмеження і заборони:

  • перебування в громадських спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту – масок;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
  • заборона самовільно залишати місця самоізоляції чи обсервації людям, що перебувають в ізоляції;
  • проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, релігійних, рекламних) заходів за участі більше однієї особи на 5 кв. м площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі;
  • організатор заходу є відповідальним за дотримання учасниками фізичної дистанції не менше, ніж 1,5 м, якщо учасники розміщені стоячи;
  • заповненість залів кінотеатрів та закладів культури може бути не більшою за 50 % місць;
  • громадський транспорт – трамваї, тролейбуси, автобуси та маршрутні таксі – здійснюють перевезення пасажирів тільки в кількості місць для сидіння.

Зазначимо, Київська область від початку ведення поділу на зони перебуває в «зеленій». Водночас тиждень тому керівниця первинної ланки медицини Калитянської ОТГ Тетяна Кудрявцева повідомляла про небезпеку потрапляння громади до «червоної зони».

Читайте також

  1. Маски на заняттях не обов’язкові, або Які рекомендації затвердили для закладів освіти
  2. Кабмін продовжив карантин по 31 серпня і затвердив епідемічне зонування
  3. Ресторанам і нічним клубам заборонили працювати після 23:00 в усій країні – МОЗ
Поділіться.

Залиште відповідь